Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Para Puan Sistemi ile Üyelerimize Para Dağıtıyoruz!Admin

Kurucu
Site Yetkilisi
Administrator
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
292
Konum
Muğla
Para Puan
916
Merhabalar,

Bugün forumumuza eklemiş olduğumuz yeni eklenti ile para puan kazanabileceksiniz. Para puan sistemi üzerinde yaptığımız testler tamamlandı ve bunu size duyurma zamanı geldi. Bildiğiniz üzere forumda birçok reklam alanı ile gelir elde ediyoruz. Forumu daha da büyütmek için bu geliri sizler ile paylaşma kararı aldık. Şimdi detaylardan bahsedeyim.

Para Puan Sistemi Nedir?

Foruma giriş yaptığınızda, konu açtığınızda veya açılan konulara cevap yazarak para puan kazanabilirsiniz. Para puan kazanma sistemi aşağıdaki gibidir.

  • Hergün ilk girişte 1 Para Puan Kazanırsınız.
  • Hergün açtığınız 5 Konu için toplamda 100 Para Puan kazanabileceksiniz. Her konu için 20 para puan verilmektedir. 24 saat geçmeden 6. konuyu açsanız dahi daha fazla para puan kazanamazsınız.
  • Hergün konulara vereceğiniz cevaplar ile toplamda 15 Para Puan kazanabileceksiniz. Her cevap için 1 Para Puan kazanacaksınız. 24 Saat içerisinde max 15 Para Puan kazanabilirsiniz.
Bu şekilde hergün düzenli bir şekilde Giriş yaparak 1 Para Puan, 5 Konu açarak 100 Para Puan, 15 cevap yazarak 15 Para Puan olmak üzere toplamda 116 para puan kazanabileceksiniz.

Para Puanlar Ne İşe Yarar?

Konun başında da anlattığım şekilde Para Puanlar karşılığı sizlere reklam gelirlerinden vereceğiz. 100 Para Puan 1 TL olacak şekilde ödeme alacaksınız. Bir kullanıcı Toplamda 500 Para Puan kazandığında 5 TL kazanacaktır.

Ödemeyi isterseniz sizin banka hesabınıza isterseniz oynadığınız herhangi bir oyunda E-pin kodu alınarak size kod verilebilir. Tercih sizindir.
Para çekme işlemlerinde alt limit 500 Para Puandır. Yani minumum 5 TL çekebilirsiniz.
Para çekmek isteyen kullanıcılar lütfen @Admin 'e mesaj atsınlar.
 
Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst