Palworld: Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Teknoloji seviyenizde ilerledikçe, özellikle silah yapımı için Yüksek Kaliteli Dost Yağı gerektiren yeni öğelerle karşılaşacaksınız. Bu yağı nereden bulacağınızı merak ediyor olabilirsiniz ve neyse ki bu rehber size açık dünyadaki belirli Dostlardan Yüksek Kaliteli Dost Yağını nasıl elde edeceğinizi gösterecek.

Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir


Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir


Yüksek Kaliteli Dost Yağı elde etmek için çöl bölgesinde yüksek seviyeli Dostlar yetiştirmeye hazırlanmanız gerekir.

En erken erişilebilen alan, Anubis dövüşünün gerçekleştiği yerdir ve oyunun başlangıç noktasının kuzeybatısında -158, -91 koordinatlarında yer alır.

İpucu:
Çöl bölgesi sıcaktır, bu nedenle Tropikal Kıyafet gibi sıcağa dayanabilecek bir kıyafet giydiğinizden emin olun.

Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir


Bu bölgede, özellikle gündüzleri, kaplumbağalara benzeyen bir grup Digitoise ve kahverengi balıklara benzeyen Dumuds ile karşılaşacaksınız ve bu Dostlar aradığınız Yüksek Kaliteli Dost Yağı'nı bırakıyor.

Not: İster onları yenmeyi ister yakalamayı seçin, bu eşyadan iyi bir miktar elde edeceksiniz, ancak zorlu bir karşılaşmaya hazır olun.

Kendinizi tatar yayı gibi güvenilir bir menzilli silahla donatın ve savaşta sizi destekleyecek en az bir yüksek seviyeli Pal bulundurun.

Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir


Not: Yüksek Kaliteli Dost Yağı, oyundaki çeşitli silahları yapmak için kullanılır ve boss dövüşlerini ve Dostları ele geçirmeyi kolaylaştırır.
 
Üst