Palworld: Lunaris Nerede Bulunur? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Lunaris Nerede Bulunur?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld , her biri tür, renk ve işlevsellik açısından benzersiz olan canlı bir dostlar dizisine sahiptir. Ele geçirilebilecek 100'den fazla dostla, her biri işe uygunlukları ve çeşitli oyun içi görevlerdeki yardımlarıyla oyuna farklı şekilde katkıda bulunan çeşitli bir yelpazeyle karşılaşacaksınız.

Birçok dost belirli biyomlarda açık dünyada serbestçe dolaşırken, bazıları sadece zorlu Alfa patronları olarak var olur ve normal bir muadili yoktur. Lunaris gibi bu Alfaları yakalamak veya yenmek oyuna ekstra bir zorluk katmanı ekler. Bu rehber, bu güçlü dostun nerede olduğunu keşfetmeniz için anahtarınızdır.

Lunaris Nerede Bulunur?


Lunaris Nerede Bulunur


Bu makaleyi yazdığımız anda, Lunaris'in bir konumu var gibi görünüyor ve seviye 32 Alfa patronu olarak görünüyor. Bu, onu yenmek veya hatta yakalamak istiyorsanız biraz hazırlık gerektireceği anlamına gelir.

Bu güçlü dost, adanın merkezinde, oyunun başlangıç konumunun güneybatısında yer almaktadır. Bu konuma yaklaştığınızda, haritanızda onu görebileceksiniz.

Koordinatlar -146, -660.

Lunaris Nerede Bulunur


Bu konumda, dövüşü tetiklemek için Ezoterik'in Mühürlü Diyarı ile etkileşime girmeniz gerekecek.

Lunaris, güçlü istatistikleri nedeniyle savaşmak için partinizde bulundurmak için faydalı olabilecek güçlü bir dosttur ve hatta yeteneği sayesinde partinizin bir parçası olabilir.

Bunun dışında, üssünüzde bir tane bulundurmaya karar verirseniz, Lunaris birden fazla görev için yararlı olabilir ve işe uygunluğu üçüncü seviye El İşi , birinci seviye Toplama ve birinci seviye Taşıma içerir.
 
Üst