Palworld: Katress Nasıl Yenilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Katress Nasıl Yenilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld sizi Pals adı verilen gizemli yaratıklarla dolu sihirli bir adaya götürüyor ve burada hayatta kalmak ve gelişmek için bu harika yerde seyahat etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, her şey keşif değildir, çünkü maceranız sırasında üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluk ve yenmeniz gereken güçlü patron dövüşleri olacaktır.

Oyundaki birçok boss'tan biri, bir yeraltı zindanında bekleyen ve karanlık ve ateşli saldırılar kullanan sihirli bir kedi olan Katress'tir. Burada size onunla savaşta yüzleşmek için bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Katress Nerede Bulunur


Katress Nerede Bulunur


Bu boss'u bulmak için Kule Harabeleri ışınlanma heykelinin kuzeydoğusuna, daha doğrusu 241,-330 koordinatlarına gitmelisiniz. Orada, bir zindana portal görevi gören mavi bir ışık çemberi bulacaksınız ve onunla etkileşime girdiğinizde sizi zindanın içine götürecektir.

Katress - Hayali Kedi


Katress


İsimSeviyeTipYetenekHareketler
KatressLv.23KaranlıkGrimoire Koleksiyoncusu: Birlikte savaşırken, Nötr Dostlar yenildiklerinde daha fazla eşya düşürür.Gölge Patlaması - Karanlık tip Saldırı, 55 Güç.
Flare Arrow - Ateş tipi Saldırı, 55 Güç.
Karanlık Top - Karanlık tip Saldırı, 40 Güç.

Katress Nasıl Yenilir


Hedefe vardığınızda, zindana girmek için portal ile etkileşime girmelisiniz ve Katress içeri girdiğinizde size saldırmaya başlayacaktır. İlk saldırısı, yakın dövüş menzilinde bir AoE saldırısı olan Gölge Patlaması olacak ve Katress ile aranızda mümkün olduğunca fazla mesafe bırakarak her zaman kaçınmaya çalışmalısınız.

Tüm bu çileyi kolaylaştırmak için, kendinizi Chillet veya Azurobe gibi ekstra hasar verebilecek yeterli sayıda Ejderha Tipi Dost ile hazırlamak istersiniz. Silah tarafında, herhangi bir Yay veya Arbalet yeterli olacaktır, ancak beklemek ve biraz daha seviye atlamak istiyorsanız, bir Tüfek veya Tabanca almak son derece avantajlı olacaktır.

Bu düşmanın kullanacağı kalan iki saldırı, mümkün olduğunca kaçınmanız gereken güçlü ve hızlı bir füze olan Flare Arrow ve size doğru gelirken yok edebileceğiniz bir hedef balonu olan Dark Ball ile iki uzun menzilli tekniktir. Hareket etmeye devam edin ve Dostlarınızın HP'sini düşürmenize yardım etmesine izin verin, kısa sürede onu yenmelisiniz.

Not: Bu boss'un yenildikten 30 dakika sonra yeniden doğacağını unutmayın.

Bu düşmanı yendiğinizde, aşağıdaki eşyaları elde edeceksiniz:

  • Antik Uygarlık Bölümleri.
  • Değerli Pelt.
  • Katress Pelt.
 

DeriN

Yönetici
Yönetici
Haber Editörü
Sosyal Editör
Katılım
12 Eyl 2018
Mesajlar
1,197
Tepki puanı
30
Teşekkürler :)
 
Üst