Palworld: Jormuntide Nasıl Yenilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Jormuntide Nasıl Yenilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld sizi, Pals adı verilen gizemli yaratıklarla dolu bir dünyaya, elemental güçler taşıyabilen ve geniş bir arazide dolaşan canavarlara taşındığınız yeni bir hayatta kalma oyununa getiriyor. Bu dünyada hayatta kalmak istiyorsanız, onlarla arkadaş olmayı ve bazen de savaşmayı öğrenmelisiniz.

En güçlü Alfa Boss'lardan biri olan Jormuntide, doğal olarak gök gürültüsü ve su kullanabilen ve güçlerini size ve ekibinize salan deniz yılanı Su/Ejderha tipi bir Pal'dır ve üstesinden gelinmesi zor bir meydan okumadır. İşte onun hakkında bilmeniz gereken her şey!

Jormuntide Nerede Bulunur


Jormuntide Nerede Bulunur


Jormuntide, birden fazla konumda bulunabilen tek Alfa Boss olduğu için sizin için eşsiz bir fırsat sunuyor. İlk Jormuntide'ı -175,-265 koordinatlarında, Araştırmacının Çatalı ışınlanma heykelinin güneydoğusunda, ikincisini ise 350,-85 koordinatlarında, Mossandra Ormanı ışınlanma heykelinin yakınında bulabilirsiniz.

Jormuntide - Deniz İmparatoru


Jormuntide


İsimSeviyeTipYetenekHareketler
Jormuntide45Su/EjderhaStormbringer Deniz Ejderhası: Su üzerinde seyahat etmek için binilebilir. Biniliyken, su üzerinde hareket ederken dayanıklılığın azalmasını önler.Hidro Lazer - Su tipi, 150 Güç.
Tri-Lightning - Elektrik tipi, 90 Güç.
Aqua Burst - Su tipi, 100 Güç.

Jormuntide Nasıl Yenilir


Jormuntide'ın üç saldırısı var ve hepsi kamyon gibi vuruyor, bu yüzden kalkanınızı, başlığınızı ve zırhınızı olabildiğince yükseltmelisiniz, aksi takdirde dört veya beş vuruştan fazla hayatta kalamazsınız. İlk olarak, Jormuntide'in size yüksek hızda bir baloncuk fırlattığı Su tipi bir saldırı olan Aqua Burst'e sahipsiniz ve bulunduğunuz yere düşmeden önce hızla atlatmanız gerekiyor.

Ardından, Üçlü Şimşek açık ara en can sıkıcı olanı olacaktır, çünkü bu güdümlü gök gürültüsü bulunduğunuz yere üç kez düşecek ve hareketinizi takip edecek, bu da saldırınızı kesmenize ve bir kez daha özgürce hareket edebilmeden önce birkaç kez kaçmanıza neden olacaktır. Son olarak, Hidro Lazer basınçlı bir mermidir ve size isabet etmesi halinde muazzam miktarda hasar verir ve isabet etmemesi çok önemlidir çünkü muhtemelen sizi tek atışta vuracaktır.

İpucu: Bir Pal'a biniyorsanız suda kalmayın, Pal'ın savaşmasına izin vermek çok daha uygundur, böylece boss'u kuşatabilir ve yanlardan saldırabilirsiniz.

Silah tarafında, yakın dövüş silahlarıyla zaman kaybetmeyin, sadece bulabileceğiniz en güçlü ateşli silahı ve arbaleti kuşanın ve arkadaşınız dikkatini çekerken uzaktan saldırın. HP'si çok yüksek olmadığından, uygun şekilde donatılmışsanız sağlığını oldukça hızlı bir şekilde azaltabilirsiniz.

Ancak, bu Pal'ı yakalamak istiyorsanız, başka bir sorunla karşılaşırsınız. Yakalama oranı son derece düşük olduğundan, bu dövüşe Hiper veya Ultra Kürelerle gitmelisiniz, aksi takdirde Jormuntide'ı yakalama şansınız hiç olmayacak ve o zaman bile çok zayıf olacaktır.

Onu yenmeyi ya da yakalamayı başarırsanız, aşağıdaki öğeleri elde edeceksiniz:

  • Antik Uygarlık Bölümleri.
  • Değerli Ejderha Taşı
  • Pal Sıvıları.
 
Üst