Palworld: Fenglope Nasıl Yenilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Fenglope Nasıl Yenilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld sizi, elemental güçlere sahip gizemli yaratıklar olan Dostlarınızla birlikte hayatta kalmanız ve yeni bir hayat kurmanız gereken farklı bir dünyaya getiriyor . Ancak, ilk birkaç adımınızı attıktan sonra keşfetmek için dünyaya doğru yola çıkmalısınız ve sayısız zorluk ve meydan okumayla karşılaşacaksınız.

Bu oyunda bulabileceğiniz birçok zorluktan biri, onları yakalamadan önce size zor anlar yaşatacak daha büyük ve daha güçlü Dostlarla yüzleşmeniz gereken Patron dövüşleridir. Fenglope bu Dostlardan biri ve burada size onun hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Fenglope Nerede Bulunur


Fenglope Nerede Bulunur


Fenglope'u bulmak için -259, -457 koordinatlarına gitmelisiniz; ancak, bu boss'u yer seviyesinde bulamayacağınız için bir sorun var. Bunun yerine, Ascetic Falls ışınlanma heykeline gitmeli ve oradan doğal taş köprünün sol tarafından aşağıya bir göz at malısınız.

Orada, bazı şelalelerin arkasında bir mağara girişi göreceksiniz. Aşağı süzülün ve içeri girin, bir tünelde bir dakika yürüdükten sonra kendinizi Fenglope'un sizi beklediği daha büyük bir mağarada bulacaksınız.

Fenglope - Sürüklenen Bulut


FenglopeİsimSeviyeTipYetenekHareketler
FenglopeLv.25NötrRüzgar ve bulutlar: Binilebilir. Binildiğinde çift zıplayabilir.Asit Yağmuru - Su tipi Saldırı, 80 Güç.
Bulut Fırtınası - Nötr tip Saldırı, 90 Güç.
Su Tabancası - Su tipi Saldırı, 40 Güç.


Fenglope Nasıl Yenilir


Dövüş başladığında, Fenglope'un kullanacağı ilk hareketler Asit Yağmuru ve Su Tabancasıdır; bu iki Su tipi hareketten ilki sizi takip edecek bir asit bulutu çağırır, ikincisi ise küçük bir su mermisi fırlatır. Bununla birlikte, üçüncü hareketi Bulut Fırtınasıdır ve rakibini tam hızda ele geçirmeden önce kendisini bulutlu bir sisle kapladığı açık ara en güçlü harekettir.

Fenglope'un hamlelerinden kurtulmak için her zaman gerektiği gibi kaçmalı ve Pal'ınızın yardımıyla ona saldırırken hareket etmeye devam etmelisiniz, aksi takdirde herhangi biri tarafından hızla vurulursunuz. En fazla hasarı verebilmek için yanınıza bir Arbalet ve bir Tüfek alın, çünkü bunlar ona en fazla hasarı verecektir.

İpucu: Fenglope'un Nötr tip bir Dost olduğunu unutmayın, bu nedenle Katress veya Felbat gibi Karanlık tip Dostlar takımınız için gerekli bir seçimdir.

Fenglope'u yendikten sonra, ödül olarak aşağıdaki eşyaları elde edeceksiniz:

  • Antik Uygarlık Bölümleri.
  • Değerli Pelt.
  • Deri.
  • Boynuz.
 
Üst