Palworld: Felbat Nasıl Yenilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Felbat Nasıl Yenilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld'deki takımadaları keşfederken, her boyutta Pals ile karşılaşacaksınız. Bu Dostlardan bazıları diğerlerinden daha zorludur ve destansı boss dövüşlerine neden olurlar. Bu Dostları yenmek size büyük miktarda deneyim ve üretim için kullanabileceğiniz nadir malzemeler kazandıracak.

Bu bosslardan biri, nispeten düşük seviyesine göre oldukça zor bir dövüş olan Felbat'tır. Felbat'ı başarılı bir şekilde yenmek veya partinize eklemek üzere ele geçirmek için önceden hazırlanmanız gerekir. İşte Felbat hakkında bilmeniz gereken her şey ve onları nasıl yeneceğiniz.

Felbat Nerede Bulunur


Felbat Nerede Bulunur


Felbat'ı bulmak için, haritanın kuzey bölümüne doğru Unutulmuş Ada'nın yakınında bulunan Abyssal Gecelerinin Mühürlü Diyarına ulaşmanız gerekir. Koordinatlar -410, -55 'tir ve girişi kıyıda bulacaksınız.

Felbat, bulabileceğiniz orta ve düşük seviye boss'lardan biri olmasına rağmen yetersiz bir düşman değildir. Zindana girdiğinizde Felbat sizi bekliyor olacak.

Felbat Patron Bilgisi


İsimSeviyeTipOrtak Becerisi
Felbat23KaranlıkCan Çalma: Birlikte savaşırken, oyuncuya ve Felbat'a alınan hasarın bir kısmını emen ve HP'yi geri kazandıran can çalma etkisi verir.

Felbat Nasıl Yenilir


Felbat'ı yenmek için, dikkatini dağıtacak doğru Dostları getirmeniz gerekir. Felbat Karanlık tipte bir Dosttur, bu nedenle avantaj elde etmek için partinizi Ejderha tipi Dostlarla doldurmak isteyeceksiniz.

Mesafenizi korurken Felbat'ı meşgul etmek için en güçlü Ejderha tipi Dostlarınızı fırlatın. Felbat tek başına olsa da hafife alınmamalıdır. Karanlık saldırıları size odaklanacak ve kalkanlarınızı tüketip HP'nizi tüketecektir .

Onlara ok atın ve güvenli bir mesafeyi korumak için sürekli olarak kaçmaya çalışın. Canları azaldığında Dostlarınızı değiştirin , böylece saldırılardan kaçarken bir dakikalığına iyileşmelerine izin verebilirsiniz.

Not: Partinizde kullanmak için Felbat'ı yakalamaya çalışabilirsiniz, ancak işler çok gerginleşirse dövüşü bitirmek için ona saldırmaktan çekinmeyin. Patron yeniden doğduğunda her zaman bir saat içinde geri gelebilirsiniz.

Felbat'ı yakalayarak ya da öldürerek yendiğinizde, aşağıdaki ödülleri alacaksınız:

  • Karanlık Direniş Yüzüğü
  • Antik Uygarlık Parçaları
  • Kumaş (2)
  • Değerli Kürkler (2)
 
Üst