Palworld: Dumud Nasıl Yenilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Dumud Nasıl Yenilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld'de etrafta koşturup canavarları yakalamadığınız zamanlarda, üssünüzün ve partinizin gücünü artırmak için bolca zamanınız olur. Üssünüzü yüksek miktarda değerli kaynak üretecek şekilde optimize etmek tatmin edici bir başarıdır, ancak Dostlarınızın güçlenmek için ağaç kesmekten daha fazlasını yapması gerekecek.

Dostlarınızın seviyesini yükseltmenin ve nadir ganimetler bulmanın yollarını arıyorsanız, gücünüzü normal Dostların güçlü versiyonları olan Boss Dostlara karşı test etmekten çekinmeyin. Bu patronlardan biri, vahşi doğada karşılaşılabilecek dev bir Yer tipi olan Dumud'dur, işte bu Pal'ı alt etmek için bilmeniz gereken her şey.


Dumud Nerede Bulunur


Dumud Nerede Bulunur


Dumud, Buz Rüzgarı Adası ışınlanma heykelinin güneydoğusundaki bir gölde gezinirken bulunabilir; tam koordinatlar -352, 76 'dır. Bu Pal oldukça uysal ve yavaş hareket ediyor, bu yüzden saldırmadan önce kendinizi hazırlamak için bolca zamanınız olacak.


Dumud - Sürekli Erteleyici


Dumud Nerede Bulunur


İsimSeviyeTipYetenekHareketler
DumudLv. 14ZeminToprak İyileştirici: Bir takımdayken, Toprak Dostlarının saldırı gücünü artırırSu Tabancası - Su tipi Saldırı, 40 Güç.

Kum Patlaması - Yer tipi Saldırı, 40 Güç

Dumud Nasıl Yenilir


Göle vardıklarında, Dumud yakınlarda dolaşıyor olacak ve genellikle yakınlardaki ormanlara gireceklerdir. Yanınızda Çim hasarı verebilen veya Su/Yer hasarına karşı koyabilen bir Pal getirdiğinizden emin olun.

Dumud sizi kovalayabilir ve kaçmaya çalışırsanız sizi çok güçlü mermi saldırılarıyla vurabilir. Kum Patlaması yavaş ve atlatması kolay olsa da, Su Tabancası sizi hızla bayıltabilecek hızlı bir saldırı dır. Mesafenizi koruyun ve Dumud'un saldırılarına tepki vermek için kendinize zaman tanımak amacıyla menzilli silahlarla saldırmaya devam edin.

Yüksek seviyeli bir Çim tipi Pal ile bu dövüş çok uzun sürmeyecektir. Dumud'u yakalarken, Teknoloji ağacında 14. Seviyede açılabilen Mega Küreleri tercih edin.

Dumud'u yendikten veya yakaladıktan sonra aşağıdaki eşyaları alacaksınız:

  • Antik Uygarlık Parçaları
  • Yüksek Kaliteli Pal Yağı
  • Değerli Bağırsaklar
  • Raw Dumud
 
Üst