Palworld: Alfa Patron Azurobe Nasıl Yenilir? | Gamesfrm.com
 

Palworld: Alfa Patron Azurobe Nasıl Yenilir?

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Katılım
2 May 2018
Mesajlar
1,202
Tepki puanı
60
Konum
Muğla
Palworld sizi kişisel bir yolculuk boyunca kaynak ve deneyim toplayarak hayatta kalmanız gereken gizemli bir adaya taşıyor. Neyse ki yalnız olmayacaksınız çünkü maceralarınızda size eşlik edecek ve bir yuva kurmanıza yardımcı olacak düzinelerce Pals var!

Oyunda haritayı keşfederken, meydan okuyabileceğiniz ve yenebileceğiniz veya yakalayabileceğiniz patron Dostlar bulacaksınız ve bunlardan biri de çevik Azurobe, eğer onunla karşı karşıya kalırsanız bir kabus olduğunu kanıtlayabilecek bir ejderha. İşte bu Dost hakkında bilmeniz gereken her şey!

Azurobe Nerede Bulunur


Azurobe Nerede Bulunur


Azurobe, Kule Harabeleri ışınlanma heykelinin kuzeyinde, daha doğrusu -53,-386 koordinatlarında bulunan bir gölde yüzerken bulunabilir. Gölün sığ bölgesinde yüzüyor olacak, ancak yalnızca Su tipi Pals'ın gidebildiği daha derin kısma da gidebilir, bu yüzden bu gerçekleşmeden önce dikkatini çekmeye çalışın, aksi takdirde dövüş sırasında hareket kabiliyetiniz ciddi şekilde kısıtlanacaktır.

Azurobe - Lady Of The Lake


Azurobe Nerede Bulunur


İsimSeviyeTipYetenekHareketler
AzurobeLv.17Su/EjderhaSu Kanadı Dansı: Su üzerinde seyahat etmek için binilebilir. Binek üzerindeyken oyuncunun saldırılarına Su hasarı uygular.Kabarcık Pat laması - Su tipi Saldırı, 65 Güç.
Ejderha Topu - Ejderha tipi Saldırı, 30 Güç.
Su Tabancası - Su tipi Saldırı, 40 Güç.

Azurobe Nasıl Yenilir


Azurobe ile savaşmak için, Elektrik/Karanlık hasarı verebilen veya Univolt, Chillet veya Broncherry gibi Ejderha/Su hasarına karşı koyabilen bir Pal getirmeniz şiddetle tavsiye edilir. Silah tarafında, en iyi seçimleriniz ya sert vurmak istiyorsanız Arbalet/Zehirli Arbalet ya da daha hızlı olmak istiyorsanız Üç Atışlı Yay olacaktır.

Azurobe oldukça agresif bir Pal'dır ve size Su Tabancası ve Ejder Topu ile vuracaktır, bu yüzden kaçınma becerileriniz o zaman yerinde olmalıdır. Bununla birlikte, en sinir bozucu ve en güçlü saldırısı, sağlığınıza ciddi hasar verecek bir dizi güdümlü baloncuk olan Bubble Blast olacaktır ve size çarpmadan önce baloncukları yok etmek için kaçabilir veya onlara ateş edebilirsiniz.

Bu dövüş için Chillet gibi Dostlar özellikle yararlı olabilir, çünkü Azurobe'yi dondurana kadar bekleyebilir ve yuvarlanma endişesi olmadan bir dizi saldırı gerçekleştirebilirsiniz. Onu yendiğinizde veya yakaladığınızda, sizi aşağıdaki eşyalarla ödüllendirecektir:

  • Antik Uygarlık Bölümleri.
  • Değerli Ejderha Taşı.
 
Üst