Nioh Collection Fragmanı Yayınlandı!!!

Zєвαηi

EDİTÖRR
Yönetici
Haber Editörü
Katılım
25 Ocak 2019
Mesajlar
429
Tepki puanı
11
Konum
ADANA

Discord sunucularından olan UTOPIA sunucusu 8, 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde O Ses UTOPIA, 5v5 Valorant Turnuvası, 1v1 LoL Turnuvası ve bunlarla beraber eğlence oyunların döndüğü ve tüm bunların kazanına ödül sende bu ödülleri kaçırmamak için TIKLAYIN

s1fWprpjHBNxLpUXm5ghyUEi.jpg


Nioh Collection' un yayıncılığını yapan Koei Tecmo ekibi ve oyunun geliştirici firma ise Team Ninja tarafından, Nioh Collection' ın ilk fragmanı bugün yayınlandı.

Özelliklerine bakacak olursa oyuncuların seveceğini düşündüğümüz bir özelliği bulunmaktadır. PS4 ve PS5' ten oynayan Nioh 2 oyuncuları için çapraz oynatma özelliği ve kaydetme aktarma da yanı sıra ücretsiz yükseltme seçenekleri de içerisinde yer alıyor (Malesef üzücü olan diğer tarafı Nioh 1 için geçerli olmayacaktır.) PS5 tarafına bakacak olursak (Nioh Remastered The Complete Edition) için özel tasarlanmış şık ve yeni eklenmiş Fotoğraf Modu' na sahip olacak.

Nioh Collection Fiyatları;

  • Nioh Collection PlayStation Store' da; 619,00 Tl olarak satışa sunulacak.
  • Sadece birini almak isteyenler için; 459,00 Tl olarak satışa sunulacak.

PlayStation 4 Özel Nioh 2 Ücretsiz

PS4' te Nioh 2 The Complete Edition' a sahip olan oyuncular için PS5' te Nioh 2 Remastered The Complete Edition' a ücretsiz olarak alabilecekler.

PS4' te Nioh 2' nin standart sürümüne sahip olan oyuncular için PS5' te Nioh 2 Remastered' a ücretsiz olarak alabilecekler.


Nioh Collection Fragmanı

 

Badboy

Seviye 3
Üye
Katılım
15 Ocak 2021
Mesajlar
25
Tepki puanı
0
şimdi alınacaksa mantıklısı 2' sini almak
 
Üst