Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered fragmanı yayınlandı | Gamesfrm.com

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered fragmanı yayınlandı

Chukulata

Moderatör
Moderatör
Efsanevi animasyon ekibi Studio Ghibli'nin animasyonları ve Joe Hisaishi'nin bestelediği müzikler eşliğinde oyunculara güzel saatler yaşatan Ni No Kuni: Wrath of the White Witch'in Remastered sürümü geçtiğimiz dönemlerde duyurulmuştu. Şimdi ise oyun için ilk fragman yayınlandı. Bir önceki jenerasyona çıkan yapım, sahip olduğu hikaye anlatım tarzıyla da övgü toplamıştı.Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered için fragman geldiOyunun yayınlanan sistem gereksinimleri ise oyuncuları pek fazla zorlamayacak gibi gözüküyor.MİNİMUM:- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir- İşletim Sistemi: Windows 7, 64-bit- İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD FX-4100- Bellek: 4 GB RAM- Ekran Kartı: GeForce GTS 450 veya Radeon HD 5750- DirectX: Sürüm 11- Depolama: 45 GB kullanılabilir alan- Ses Kartı: GerekliÖNERİLEN:- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir- İşletim Sistemi: Windows 10, 64-bit- İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD FX-4100- Bellek: 8 GB RAM- Ekran Kartı: GeForce GTS 450 veya Radeon HD 5750- DirectX: Sürüm 11- Depolama: 45 GB kullanılabilir alan- Ses Kartı: Gerekli (3D ses desteği ile birlikte)