Netflix'ten Angry Birds Animasyonu Geliyor

DuYGuN

Seviye 9
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
365

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Akıllı telefonların hayatımıza kazandırdığı oyunlardan biri Angry Birds. Zaman içerisinde milyon dolarlık bir marka olmayı başaran bu oyun, filmleri ve pek çok animasyon girişimi ile hayatımızda yer almaya devam ediyordu. Bu girişimlerin bir yenisi de Netflix'ten gelecek.
Önümüzdeki sene geleceği söylenen Netflix animasyonu, CAKE ve Rovio Entertainment işbirliği ile yapılacak. Angry Birds: Summer Madness isimli bu yeni animasyon, 11 dakikalık uzunluğa sahip 40 bölümden oluşacak. Dizinin filmlerden sonrasını anlatacağı da açıklanan bilgiler arasında.
Red, Bomb ve Chuck üçlüsünün tekrar bir araya geleceği Summer Madness'ta kuşlarımız yaz kampına doğru yolculuğa çıkacak. Domuzlardan oluşan rakip yaz kampı ile sürekli sorun yaşayacak ekibimiz, sinirlerini kanalize ederek domuzların hükmüne bir kez daha son verecek.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst