Miniclip, Agar io'nun Oyununu Android Platformuna Taşıdı

Ned Stark

Seviye 9
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
258
Tepki puanı
0
Miniclip, yaklaşık 2 ay önce çıkan ve internet dünyasının fenomen oyunlarından olan Agar io oyununu Android platformuna taşıdı.

Dünyanın en önemli flaş oyun şirketlerinden olan Miniclip, yayımladığı 3 boyutlu oyunlarla çok büyük bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. İlk olarak 28 Nisan'da 4chan'da ortaya çıkan ve viral bir şekilde yayılan Agar io isimli oyununu mobil platformuna taşıyan Miniclip, Android cihazlar için oyunu indirmeye sundu.

Oyundan hala haberi olmayanlar için ufak bir bilgilendirmede bulunalım. Agar io, fare hareketleriyle hücrenize yön verdiğiniz bir oyun. Multiplayer olarak oynanan oyunda, sizin gibi oyun içerisinde hücreleri toplamaya çalışan farklı oyuncularla karşılaşacaksınız. Ne kadar fazla hücreyi yutarsanız kendi hücreniz de o kadar büyüyecek ve oyuncular için tehlikeli olacak bir konuma geçeceksiniz.

Hücrenizi Space tuşuna basarak bölebiliyorsunuz. Böldüğünüz parçayla isterseniz daha fazla alan kaplamaya çalışabilir isterseniz de rakip hücreleri bünyenize katabilirsiniz. W tuşu ise küçük parçalar fırlatmanıza yarıyor. Bu sayede yardım etmek istediğiniz hücrelere kendinizden parçalar verebiliyorsunuz.
 
Üst