Metin2’de Nasıl İyi Ninja Olursunuz?

Eagle

Gelecek Güzel Günler...
Moderatör
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
772
Konum
Malatya
Forum sitemiz üzerinde sizlere bilgiler vermeye devam ederken bu paylaşımda nasıl iyi bir Ninja olmanız gerektiğini anlatalım istedik. Ninja karakteri hakkında daha önce paylaşım yapmıştık ancak şunun altını tekrar çizelim ki oyunun vazgeçilmez karakterlerinden bir tanesi çünkü oynanması en keyifli olan karakter.

Metin2 oynayan oyunculardan kime sorarsanız sorun Ninja karakteri denildiği zaman hepsi keyif aldıklarını söylemişlerdir. Hatta bu karakteri oynarken ün yapmış olan isimlerde vardır. İsterseniz daha fazla sözü uzatmadan merakla beklediğiniz Ninja karakterini tanıyalım.

İyi bir Ninja karakterine sahip olmak istiyorsanız öncelikli olarak yapacağınız şeyin bıçak çevirme beceri sklini tamamen oturtmak. Elinize aldığını bıçağı en az 3–4 tur takla attırmalısınız. Bu skilinizi oturttuğunuz zaman artık sizde iyi bir Ninja karakteri oluşturmak için adım atmış olacaksınız. Elinize gelecek olan bıçağı veya yayın efsunu güç çeviklik yerine güç büyü hızı şeklinde yapmanız tavsiye edilebilir. Küpe olarak da kristal küpe değil daima abonoz küpe takmanızı doğru olabilir.

Bu tavsiyeler sizleri iyi bir ninja olma yolunda hız kesmeden ilerletecek bir tavsiyedir.

Yukarıda bahsettiğimiz karakter geliştirmesiyle ilgili olan tavsiyelerimizi dikkate almanız metin2 oyununda özellikle de Ninja karakteri konusunda sizin daha başarılı bir şekilde hareket etmenizi ve bu sayede oyundan almış olduğunuz keyfin de yüksek olmasını sağlayacaktır.

Metin2 oyunu dünyada en fazla oynanan online oyunlar arasında ilk sırada olduğu için bu oyunun tekniklerini bildiğiniz ve iyi bir uygulayıcı olduğunuzda keyif alırsınız
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst