Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Metin2 Yeşil Ejderha Fasulyesi Nerden Düşer?ResTa

İşsiz Moderatör
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
1,515
Konum
Diyarbakır
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle yeşil ejderha fasulyesi ne işe yarar buna bakalım. Simyalarınız maximum +6 olabilmektedir. Simyalara +basmak için yeşil ejderha fasulyesi gerekiyor. Yani simya konusunda rakiplerine fark atmak istiyorsanız mutlaka yeşil ejderha fasulyesi ile simyanıza +basmanız gerekiyor. Metin2 yeşil ejderha fasulyesi nerden düşer diye merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Yeşil Ejderha Fasulyesi Hangi Metinlerden Düşer?

Yeşil ejderha fasulyesi; Pung-ma, katil metni, gölge metini, şeytan metni, Ölüm metini, To-yung ve ışıksızlık metininden düşebilir. Bu metinleri keserek yeşil ejderha fasulyesi kasabilirsiniz.


Yeşil Ejderha Fasulyesi Hangi Sandıklardan Düşer?

Yeşil ejderha fasulyesini şimdi sayacağımız sandıklardan da elde edebilirsiniz. Amorun sandığı, Artılı ejderha kutusu, Tombala, Yavrucuklu kış sandığı, Şeytan canisi sandığı gibi sandıklardan elde edebilirsiniz. Bu sandıkları nesne marketten zaman zaman satın alabilirsiniz.

Metin2 Yeşil Ejderha Fasulyesi Etkinliği

Her hafta sonu Pazar günü saat 16:00 ie 20:00 arasında 4 saat boyunca metinlerden yeşil ejderha fasulyesi düşüyor. Bu etkinlikten yararlanabilmek için seviyenize uygun metinlerden keserek yeşil ejderha fasulyesi düşürebilirsiniz.

Ayrıca yeşil metin2 yeşil ejderha fasulyesi ne kadar eder diye soranlar olabilir, o yüzden bu konu altından serverinizde yeşil ejderha fasulyesi ne kadar ediyorsa yazarsanız arkadaşlarda faydalanır.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst