Metin2 Şeytan Külü Nerden Düşer? 2021

Lykia

Seviye 8
Üye
Katılım
29 Ağu 2018
Mesajlar
230
Tepki puanı
0
Şeytan külü metin2 oyunu oldukça önemli bir yükseltme itemidir. 80 seviye zırhlarını basmaya yarayan şeytan külü hakkında size bu konuda bilgi vereceğim. Hadi şimdi hep beraber metin2 şeytan külü nerden düşer bakalım :)

Metin2 Şeytan Külü Nerden Düşer

Metin2 şeytan külü sadece sürgün mağarasında slotlarından düşmektedir. Bu slotları keserken eldiven takarsanız nadirde olsa düşecektir. En kolay düşürebileceğiniz yöntem ise ejder odasıdır. Ejder odasında slotları çekip keserek daha fazla düşürme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca ejder odasına girmek istemiyorsanız da ejder altı odası var. Bu oda da oldukça fazla düşmektedir. Şimdi hangi slotlardan çıkıyor ona bakalım :)

  • Setaou Komutanı
  • Setaou Lideri
  • Setaou Askeri

Metin2 Şeytan Külü Hangi Sandıktan Çıkar?

Şuan için şeytan külünün çıkabildiği hiçbir sandık yok bana kalırsa olmasında çünkü sadece mavi çelik zırhları basabildiğimizden piyasada sayısı artarsa kesinlikle para etmez.

Metin2 Şeytan Külü Ne İşe Yarar?

Şeytan külüyle şuan için yapabileceğiniz tek şey 80 seviye zırhlarına + basabiliyorsunuz. Ancak hiç belli olmaz bir gün bakarsanız gelen güncelleme ile farklı bir yerde kullanılabilir. Bu yüzden bu tarz para etmeyen itemleri elinizde bir miktar tutun. Aşağıdaki zırhları basarken şeytan külü istemektedir.

  • Mavi Çelik Zırh
  • Mavi Ejderha Elbisesi
  • Mavi Ejderha Suiti
  • Aura Taş Zırh
  • Ormancı Zırhı

Şeytan külü yukarıdaki zırhlarına +4 e geçerken 2 adet şeytan külü istiyor. Maalesef başka hiçbir yerde şeytan külünü kullanamıyoruz.

Şeytan Külünü biraz fazla düşürmek istiyorsanız hırsız eldiveni takarak daha fazla düşürebilirsiniz. Bunun içinde En İyi Metin2 Hırsızın Eldiveni Düşürme Taktikleri konumuzu inceleyerek hırsız eldiveni düşürme taktiklerine bakabilirsiniz.

Metin2 Şeytan Külü Kodu

Metin2 pvp server kuracaklar için sürgün mağarası slotları eklenmesi gereken yükseltme itemlerinden bir tanesi de şeytan külüdür. Mob_drop_item içerisine eklenecek şeytan külü +basma kodu 30196 'dır. Eğer envanterinize şeytan külü getirmek istiyorsanız oyuna girdikten sonra /i 30196 yazıp enterlerseniz envantere gelecektir. Eğer birden fazla oluşmasını istiyorsanız /i 30196 sayı, sayı kısmına istediğiniz rakamı yazarak daha fazla gelmesini sağlayabilirsiniz.

Metin2 Şeytan külü kodu: 30196


 
Üst