Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Metin2 Pvp Para Kasma YöntemleriResTa

İşsiz Moderatör
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
1,071
Konum
Diyarbakır
Para Puan
1,890
Merhaba arkadaşlar,

Aslında pvp serverler için para kasma yöntemi yazmak kolay bir iş değildir. Çünkü her pvp serverde farklı farklı kasma yöntemleri vardır. Ancak eğer aşağıda yazacaklarım oynadığınız serverde NPC de değilse bunlardan güzel paralar kasabilirsiniz.

Metin2 PVP Yang Kasma Taktikleri

  1. Pvp serverler için en önemli para kasma yöntemi dönüşüm itemleri düşürüp satmaktır. Hemen hemen her serverde pençe,pul ve otlar ya da o pvp servere özgü dönüşüm itemleri oldukça iyi para etmektedir. Bu yüzden ilk tercihiniz dönüşüm itemleri olmalıdır.
  2. Eğer serveriniz emek server ve bk düşürmeli ise bol bol metin keserek bkları toplayıp satabiliriz. Eğer bk dönüşüm npc var ise para etmeyen bkları bedensel bir hesabınızda dönüştürerek hava kılıcı elde edebilirsiniz. Hava bk oldukça para eder.
  3. Eğer oynadığınız serverde efsun, çiçek kutusu gibi itemler metinlerden düşüyorsa yine bunları metinlerden toplayıp satıp para kasabilirsiniz.
  4. Simyalı bir server oynuyorsanız cor kasıp direkt satarak para kasabilir ya da simyalarınızı efsanevi yapıp satabilirsiniz. Pazarlarda bulduğunuz ucuz antikaları üste atarak riskli bir şekilde yang kasabilirsiniz.
  5. Emek serverlerde genellikle pazarlar çoktur, pazarları gezerek ucuza bulduğunuz itemleri toplayıp satarak kar edebilirsiniz.
  6. Oynadığınız serverde + basma itemleri eğer NPC de yok ise önemli ve çok satılan +basma itemlerini düşürüp satabilirsiniz.
  7. Ruh taşı, büyülü metal, pet yumurtaları ve pet kitapları kasarak bunları da satabilirsiniz.
  8. Son olarak şansınıza güveniyorsanız +basarak para kasabilirsiniz. Mesela cennetin gözü bilezik, kolye gibi itemleri +9 yaparak satabilirsiniz.
Sizinde güzel fikirleriniz var ise konu altından yazabilirsiniz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst