Metin2 Pvp Efsun Oranlarını AyarlamaResTa

İşsiz Moderatör
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
442
Beğeniler
40
Puanları
480
Konum
Diyarbakır
Konuyu başlatan #1
merhaba arkadaşlar,

bu konuda size açtığınız bir pvp serverde efsun oranlarını nasıl ayarlayabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Biliyorsunuz ki metin2 de en önemli olay itemlere efsun atmaktır. Eğer TR tarzı pvp kurmak istiyorsanız ve pvp serverinizde Max HP efsunu 5k geliyorsa olmaz. Bu yüzden efsun oranlarını nasıl ayarlanır bilmeniz gerekmektedir.

Serveriniz de Efsun Oranlarını Ayarla

Öncelikle ip adresiniz ve şifreniz ile navicat adlı programa bağlanacaksınız. Bağlandıktan sonra aşağıdaki adımları izleyiniz.

Navicat'a bağlandıktan sonra sol menüden player adlı sekmeyi açın. Karşınıza çıkan ekran da item_attre'i açınız. Burada karşınıza böyle bir ekran gelecektir.Bu ekrandakileri size sırasıyla anlatalım.

Apply hangi efsun olduğunu yazar. Mesela STR oyundaki güç efsunudur. Bu efsunun karşısında ise lv1, lv2, lv3, lv4, ve lv5 tablolarını görüyorsunuz. Mesela STR bonusunun karşısında 5 satırda 12 yazmaktadır. Bunun anlamı oyununuzda güç efsunu her zaman 12 gelecektir. Bu satırlardan 1 tanesi 10 yaparsanız güç efsunu 4 ihtimal ile 12 bir ihtimal ile 10 gelecektir.

Umarım anlatabilmişimdir.
 
CimboM

Seviye 5
Üye
Katılım
5 May 2018
Mesajlar
77
Beğeniler
1
Puanları
98
#3
sağol konu da iyi bir nokta ya değinmişsin.
Teşekkürler
 


ResTa

İşsiz Moderatör
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
442
Beğeniler
40
Puanları
480
Konum
Diyarbakır
Konuyu başlatan #6
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar
 
Üst