Metin2 para kasma taktikleri

Efzky

Seviye 1
Üye

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Oncelikle merhaba ilk forumum bazi hatalar olabilir iyi okumalar

1.+BASMA SATICILIĞI:arkadaslar bu taktik yeni başlayanlar için iyidir çünkü fazla sermaye istemez ama getirisi az ve zor satış yapan bir yöntemdir bu taktikle günde 20m kasmıştım oda rekorum yani ilk başladığınızda bu işi yapın sonra bırakın derim ben

2.KULECİLİK:bu yöntemde ise altın kural basacağınız itemi bilmektir basacağıniz item +basmadan önce ucuz +basınca pahalı olmalı herkesin verdiği örnek +6siyah çelikdir mesela alıcaksın 4 5 tane siyah celik+6 alıp kuleye cıkacaksın orda +basma malzemesi istemiyor her türlu bir tane geçer güzelde kârınız olur birkac hesapla cıkmak en iyisidir tavsiye edermiyim diye sorarsaniz charınız sağlamsa çıkın

3.EVENT:şimdi bu takdiği ege,marmara,türkiye gibi sürekli event olan sunucularda yapabilirsiniz foruma girip eventlere bakacaksınız münzevi kötü ruh gibi para eden eventlere katılabilirsiniz aynı zamanda binek ihtiyacınızıda eventlerden karşılayabilirsiniz ama bu eventleri yapmak cok zor çünkü event başladığı anda metin bırakmıyorlar metin bulabilirseniz 1-2 w bile kasabilirsiniz ayrıca altın balık,fubol,ayışığı gibi eventlerde daha çok kasabilirsiniz siteden eldiven çeker aynı zamandada orman eldiveni alırsanız yani 300 eşya düşürme şansı yakalarsanız 1000 tane top veya ayışığı kasabilirsiniz ayışığı en az 2 m oda 20 w yapar oda deli para yani aynı zamanda balık eventide serverden servere değişiyor ama genel olarak 7 8 w kasıyorum ben zaten ayda 3 kere geliyor 20-30w yani

!balık eventinde +7veya ustu bir olta almak karbon oltadan iyidir karbon olta 3w +7 oltada 3w ve +7olta sınırsız karbon olta 30 gunluk hemde +7olta karbondan daha cok tutuyor benim bi tane arkadaş +14 olta almış 3w ye ben 3w ye karbon yaptım ben 700 800 parca kastığımda o 1500 parça kasmıştı düşünün 2 kati kasmış

4.TİCARET:bu yöntem ise yattığınız yerden para kasmanın yoludur günde 1w civarı kasılır bu yöntemle al sat yapacaksınız bu yöntemde kan taşı diyelim mesela 1m den satıyolar halbuki bunların ederi 2m 2 katı kar yaparsınız başka örnek verelim gümüs bilezik +9normalde 25m adam 15 m e kurmuş 10m kar hemde hızlı cekilen bir item olduğu için en fazla 1 gün bekler bu örnekler çoğaldıkça çoğalır...

!ticaret camıyla daha çok para kasmakla kalmaz daha hızlıda kasarsınız kesinlikle tavsiye ederim ama oyundan atabiliyor pc iyi olursa atma ihtimali azdır.

5.METİNCİLİK:event olmadığı zamanlarda metinler çok olur özellikle bu zamanlarda güzel para kasarsınız 1.ve2. Köylerde daha iyi kesersiniz 1 gunde 10-15 tane hava bk kasarsınız bizim serverde hava bk 12m siz hesaplayın diğer bk ları saymıyorum bile ama siz ejderha fasulyeside düşürmek isterseniz sohan,vadi vede farklı yerlerde kesebilirsiniz tam olarak nerelerde fasulye düşüyordu hatırlamıyorum siz bakın googleden yeşil fasulye zaten 30m benim arkadaşlardan biri günde en az 2 fasulye kasıyorum demişti en az 60m ordan yani

6.MADENCİLİK:bu yöntemde ise 30 lvl bi çarınız olsun yeter gidin nerde maden daha çok bakın ben hwang tapınagını tavsiye ederim en cok edenleri ise cennet gözyaşı ve elmastır diğerleride eder biraz ama satılmaları zordur çokta tavsiye etmem ama sermaye yaparsınız en azından

7.+BASMACILIK:bu işte ilk olarak bi tane 34 lük zırh alın +0ken alcaksın ondan sonra 40 lvl e çar atcaksın ve efsunlarını alıcaksın ben günde 2 tane 40 lvl çar atıyodum neyse zırhı efsunluycaksın güzel efsun gelince durcaksın ondan sonra taşlıycaksın zırhı +4 taş atın 1-2w fiyat farkı oluyor +3taşlı zırhlarla arasında neyse 2 tane taş atıcaksın hız taşı ile korunma en iyisi kaç tanesi kırılırsa taş kırılınca kutsama kağıdı ile basın kırık taşı temizleyin taşlar geçene kadar böyle yapın taşlar geçince seri seri +9 deneyin kutsamayla zaten 40 lvl de 10 kutsamada gelir bedavadan geçtiği zaman +9a karınızı hesaplayın ama kutsamanın tanesi 2m falan yakarsanız az kârınız olur yada taşlar falan fazla kırılırsa zarar edersin genelde 1-2w kar bırakır ama 20 w kar edeninide tanırım :D :D :D

8.bu maddenin adı yok zora düşenler için söylüyorum şamanınız yada ninjanız varsa bi tane gruba gidersin şamanın varsa para karşılığı kutsar ninjan varsa para karşılığı slotları ok ile çekersin şamanınız varsa hele kulede ihtiyacı olan çok olur aynı zamanda yanınızda item götürür beleşten kata çıkar basarsın:D

9.BOSSKESMEK:burayı çok anlatmama gerek yok zaten boss kesecek lvl e gelen adam biliyodur bunu ama biz söyleyelim arkadaşlarınızla yada tek başınıza boss döneceksiniz ondan sonrada düşen sandıklari ya açacak ya satacaksınız

! Jotun dönüyorsanız jotun sandıklarını satın 12m ederi var ama bagjanamu sandıklarını açın (ismini tam hatırlamıyom) içinden titandiyoksit çıkarsa 40m sağlam ipler çıksa 7m ama satarsanız 4m

! Bir önemli hususta boss dönerken birde şaman karakter kasın kendinize çünkü 95 100 lvl şaman bulmak zordur gruptaki tek 95 100 lvl lik şaman sahibi siz olursanız şamanıda siz çıkarırsınız ve hem ana çarınız hemde şaman çarınız için ayrı sandık alırsınız grupta 5 uye var 10 sandık kastınız kişi başı 2 sandık siz hem ana çara hemde şaman çarına sandık alcaksınız 2×2=4 siz toplamda 4 sandık alcaksınız onlar 2 sandık alacak

10.ŞEBNEMCİLİK:daha önce hiç duymamış olabilirsiniz ama güzelde bir iş biyologa gidip çiçek görevlerini alcaksınız ondan sonra yanınıza bi çar alcaksınız 5 çiçek kastıkca yan çara aktarcaksın yeniden 5 çiçek kastıkça yan çara aktarcaksın tic atıp yarım saat ugraşmanıza gerek yok yere atıp atıp durun 5 dk içinde yok olur 4 dk de bir toplarsınız çiçekleri yan çarda biriktirsiniz ondan sonra bunları şebnem yaparsınız 50 lisi 10m falan edebiliyor bazılarının çok bilinen bi taktik deil işinize yarar düşük bütçede güzel bi para kasarsınız şebnemler hızlıda ihtiyaç duyulur bunlara aynı zamanda kendi çarınızdada kullanıp daha seri kasilirsiniz

Neyse benden bu kadar inşallah hoşunuza gitmiştir umarım işinize yarar aklıma geldikçe yazarim inş

Son düzenleme:

Efzky

Seviye 1
Üye
Olabildiğince kasacağınız para miktarınıda vermeye çalıştım biraz yazım hatası olmuş kusura bakmayın

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)