Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Metin2 Hata ve Çözümleri 2018ResTa

İşsiz Moderatör
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
1,655
Konum
Diyarbakır
Merhaba arkadaşlar,


Bu konuda metin2 oyununda sıkça denk geldiğiniz hataların çözümlerini paylaşacağız. Sizinde aldığınız bir hata var ise konu altından yazın çözümü bulduğumuz zaman konuya ekliyelim.


.............. Hatası

Çözüm:
Buna sebep genellikle antivirüs veya güvenlik duvarı olabiliyor. Önce yönetici olarak çalıştırın eğer olmaz ise antivirüs ve güvenlik duvarını kapatım deneyin.??? Hatası

Çözüm: Genellikle siz pazardan bir itemi almaya çalışırken aynı anda başka bir oyuncu daha o itemi almaya çalışırsa oyun sizi atar ve bu hatayı verir. Tekrar girmeye çalıştığınızda genellikle girer eğer girmez ise oyunu komple kaldırıp tekrar kurun.Blue Screen Hatası

Çözüm: Bu genellikle Microsoft .NET Framework 4 yüzünden oluyor. Bu hatadan kurtulmak için oyunu bilgisayardan kaldırın ve Microsoft .NET Framework 4 kurun. Daha sonra oyunu tekrar kurun. Düzelmiş olması gerekir.


Karakteri Silemezsin Hatası

Çözüm: Eğer oyunun silmesine müsade etmeyeceği kadar yüksek level bir hesap ise silemezsiniz. Mesela 90 level bir hesabı Metin2 Tr de silemezsiniz. Bunun dışında Metin2'nin sitesine girerek karakter sil kodunuzu alıp karekterinizi silebilirsiniz.


locale_tr.epk hatası ve locale_Tr.epk.lz hatası

Çözüm: Bu tarz hatalarda genellikle söylenen dosyanın olmaması ya da bozuk olmasından kaynaklanıyor. Güvenilir bir adresten locale_Tr.epk dosyasını yüklerseniz sorun düzelir. Ya da oyunu baştan kurabilirsiniz.


Themida Hatası

Çözüm: Metin2 themida hatası alıyorsanız oyun klasörü içerisinde python22.dll adlı dosyamız yoktur. Yukarıda anlattığım gibi bu dosyayı ya güvenilir bir yerden indirin ya da oyunu baştan kurun.


Pm atınca oyundan atıyor hatası

Çözüm: Metin2 pm atınca oyundan atıyor hatası alıyorsanız %99 oyun dosyalarınızda bozukluk vardır. Oyunu en baştan kurarsanız düzelmiş olacaktır.​
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst