Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Metin2 Futbol Topu RehberiAnka

Seviye 4
Üye
Katılım
8 May 2018
Mesajlar
65
Arkadaşlar bu konuda sizlere metin2 futbol topu eventi hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Bu etkinlik 2010 yılından beri metin2 de bulunuyor ve oldukça sevilen bir etkinliktir. Metin2 futbol topu etkinliği ile düşürdüğünüz futbol toplarını ister açarsanız isterseniz de 10 adet yapıp altın futbol topuna çevirebilirsiniz. Şimdi öncelikle sizlere metin2 futbol topu neler çıkar hakkında bilgi verelim.

Metin2 Futbol Topundan Ne Çıkar?

Orta boy mavi iksir
Orta boy kırmızı iksir
Zen fasulyesi
Kutsama kağıdı
Beceri kitabı
altın bar
gümüş bar çıkmaktadır.

Şimdi bir diğer soru ise metin2 futbol topu altın topa dönüştürme işlemi nasıl oluyor, sorusudur. Bunun için ise Yu-Hwan adlı npc ye gidiyoruz. Ona tıklayıp 10 adet futbol topu veriyoruz karşılığında ise 1 adet altın futbol topu alıyoruz.

Metin2 Futbol Topu Kasma Yöntemleri

Bir diğer soru ise metin2 futbol topu düşürme taktiği, metin2 futbol topu en çok nerden düşer oluyor. Size bu konuda şunları söylebilirim. Eğer çarınız sağlam ve dayanabiliyorsa kesinlikle örümcek zindanı 3.katı tercih edin. Çünkü slot çok olduğu fazla fazla kasarsınız. Eğer buraya dayanamıyorsanız Tapınaktaki son katlar ve kızıl orman başlangıcında düşürebilirsiniz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst