Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


LOL Türkiye Sunucusu’na geçişler ücretsiz!ResTa

İşsiz Moderatör
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
1,563
Konum
Diyarbakır
YAZAR: RİOT MELANJ / Kaynak : LoL Resmi SiteTürkiye saati ile 20 Haziran 23.59’a kadar AB Batı ve AB İskandinav & Doğu Sunucularından Türkiye Sunucusu’na geçişler sadece 1 RP! O 1 RP’yi de oyuna Türkiye’den bağlanan ve bu sunucularda oynayan tüm oyuncuların hesaplarına ekledik.* Bu kampanya, yalnız Türkiye’ye olmak üzere tek yönlü şekilde geçerli. Türkiye Sunucusu’na geçiş yapmak isteyen tüm oyuncular, yine belirtilen sunucuların mağazalarındaki Hesap simgesinden Türkiye Sunucusu’na 1 RP karşılığında geçiş yapabilecekler.

Fiziksel sunucularımız Türkiye’de olduğundan burada 9’lara kadar düşen ping değerleri ile çok daha akıcı bir oyunun tadını çıkarabilir, Türk Lirası kullanarak yerel para birimine göre belirlenmiş uygun fiyatlar üzerinden RP alabilir, League of Legends’ı %100 Türkçe deneyimleyebilir ve sadece Türkiye’ye özel ödüllü etkinlik, indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Şu an Türkiye’ye özel etkinlikler arasında 21 Haziran’ a dek Sihirdar Vadisi’nde 6 ya da ARAM’da eşleştirmeli oyunlarda kazandığınız her 8 zaferin size 1 Hextech Seti olarak geri döndüğü Kutu Kapmaca ve en yüksek ustalık puanına sahip olduğunuz 30 şampiyonun birer kostümünü 16 Haziran’a dek ücretsiz deneyebileceğiniz Bayramlık Kostüm fırsatları bulunuyor.


Önemli noktalar:
  • *VPN kullanımı veya farklı bir sebepten ötürü hesabınıza 1 RP eklenmediyse Oyuncu Destek üzerinden yardım alabilirsiniz. Bu durum sadece 10 Mayıs - 20 Haziran tarihleri arasında AB Batı, AB İskandinav ve Doğu Sunucularından Türkiye Sunucusu’na geçişler için geçerlidir. Bunların dışında bir sunucudan Türkiye’ye geçiş yapmak isterseniz, yine aynı tarihler dahilinde olduğu sürece Oyuncu Destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
  • Türkiye’den Avrupa Sunucularına geçişler, kur farkı üzerinden RP alışverişi suistimalini önlemek amacıyla 10 Mayıs - 2 Ağustos tarihleri arasında kapalı olacak.
  • Bildiğiniz gibi hesap transferi sistemlerimiz bir süredir sık sık teknik problemlerle karşılaşıyor ve istediğimiz düzeyde istikrarlı şekilde çalışmıyor. Bu konuda sizlerle iletişimimizi olabildiğince şeffaf tutmak istiyoruz. Önümüzdeki dönemde beklenmedik bir teknik aksaklık ile karşılaşacak olursak, ücretsiz geçiş süreci planladığımız tarih olan 20 Haziran’dan önce kapatılabilir. Bununla birlikte, uzun süredir bu fırsatın gelmesini bekleyen pek çok oyuncumuz olduğunu biliyoruz ve bu riski göze alarak kampanyayı daha fazla beklemeden hayata geçirmeye karar verdik.
  • Kampanya tarihinden önceki 15 günlük süreçte RP harcayarak Türkiye’ye geçiş yapmış ve şu anda Türkiye Sunucusu’nda olan oyunculara RP bedelleri iade edilecek. Bunun için bizimle Oyuncu Destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst