LoL: Işınlanma Büyüsü Güçleniyor!

KaRuS

Seviye 7
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
185

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Işınlanma büyüsü çok büyük dengeleme alıyor. Bu değişim üst koridorun oyuna etkisini çok arttıracak gibi görünüyor. Riot Games geliştiricileri, özellikle üst koridorun oyuna etkisini arttırmaya çalıştırdıklarını söylemişlerdi. Üst koridorun 10.5 yamasıyla yeni dengelemeler aldığını ve şampiyon havuzunun genişletildiğini biliyorduk. Riot Games 10.6 Yamasıyla ışınlanma sihirdar büyüsünü güçlendiriyor. Geliştiriciler 10.5 yamasında diğer yamayla üst koridorlar için büyük bir dengeleme geleceğini söylemişti. League of Legends baş oyun tasarımcısı Mark Yetter, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda ışınlanma büyüsüne de yer verdi.

Işınlanma büyüsü artık her zaman 360 saniye (6 dakika) olmayacak. Şampiyon seviyesi arttıkça ona göre bekleme süresi düşecek. İlk seviyede 420 saniye olarak başlayacak ve 18 level de 240 saniyeye kadar düşecek.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst