Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

Sabit Knight Online Bilgisayar Kasmasına Kesin Çözüm (Resimli Anlatım)

Eagle

Moderatör
Site Yetkilisi
Moderatör
Birçok arkadaşımız knight online oynarken bilgisayar kasma sorununu yaşıyor. Ufakta olsa bilgisayarınızın kasmasını önlemek amaçlı daha önce uygulamış olduğum yöntemleri size sunmak istedim..

Kasanın içini iyi bir temizleyin, bilgisayarınızdaki gereksiz programları kaldırın.
Bilgisayarınızın güvenliği açısından kesinlikle virüs programı bulundurunuz.
Kullanmış olduğum virüs programı '' Microsoft Security Essentials '' ücretsiz sürümüdür. Program hakkında gerekli bilgiye aşağıdaki linkten sahip olabilirsiniz;
Microsoft Security Essentials 4.2.223.1

Advanced SystemCare Free 6 programını indirip kurun ardından aşağıdaki işlemleri yapınız.

Sistem onarımı:
Advanced SystemCare programını açıyoruz ve '' Birleştirilmiş Kip '' seçerek '' Akıllı tara '' tıklıyoruz..

Uzman kipi:
Advanced SystemCare programı '' Uzman Kipi '' ile daha çok tarama ve onarım sunuyor. Uzman Kipi açmak için aşağıdaki resimden yardım alabilirsiniz.

Knight Online (Option)

Seçenekler(option) kısmından oyun içindeki görüntü kalitesini düşürmeniz bilgisayarınızın için daha sağlıklı olacaktır.

1) Masa üstündeki '' KnightOnline '' simgesine sağ tıklayarak özellikler diyoruz..

'' Dosya konumunu aç '' diyerek oyunun kurulduğu klasöre giriş yapıyoruz.

Bilgisayarınızın kasmasını önlemek için yapılacak ayarlar:

Sisteminiz daha eski ise minumum'a indirip, '' Show Weapon's Effect '' kapatabilirsiniz.

-Özellikle '' Show Shadow '' kapatmanızı öneriyorum.

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)