Knight 2 Char Açma Yöntemimillsap99

Seviye 2
Üye
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
24
Beğeniler
0
Puanları
16
Konuyu başlatan #1
Knight 2 Char Açma Yöntemi

Birden fazla hesapla oyunda yer almak isteyenler için bugün ki yazımızda knight çoklu char açma nasıl yapılıyor onu anlatacağız. Genelde birden fazla char ile oyuna girmek isteyenler ticari olarak bu oyunu oynayan kişiler oluyor.

Oyunda birden fazla giriş yasak diğer oyunculara karşı bir üstünlük kurulmasını yasaklamak adına böyle bir uygulama yapılıyor. Ancak tabi ki bazı illegal yöntemler yok değil. Bugün sizlere bunu anlatacağız. knight online çift char açma nasıl yapılır?

  • Premium bir hesabınızın olması gerekiyor. Premium modeli fark etmez, eğer Premium yoksa 2. Karakter ile giriş yapamazsınız.
  • Oyunu açmadan önce bilgisayarınızda 2. Bir kullanıcı oluşturun. Bunu yapmak için denetim masasına girin. Yeni bir kullanıcı hesabı ekleyin.
  • Oyuna giriş yaparken önce Premium hesabı olan char ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra diğer oturuma geçin.
  • Daha sonrasında 2. Hesap ile oyuna girin. Herhangi bir sorun olmayacaktır. Atma ya da internet kopması gibi durumlarda oyunda 2 hesap kullandığınız fark edilmeyecektir.
Knight çoklu char açma için yeni kullanıcı açarak yapabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız yeniyse ve sistem gereksinimleri kuvvetliyse 2'den fazla da char açma işlemi yapabilirsiniz.
 


Üst