Kısa Süre için 5 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Lynch

Asistan
Asistan
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
320

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Apple Store'da bir çok uygulama mevcuttur. Geliştiriciler bazen ücretli olan iOS uygulamalarını bazı zaman aralıklarında ücretsiz yaparlar. Biz de sizler için bu ücretsiz iOS uygulamalarını derledik.

Ücretsiz 5 iPhone Uygulaması

Ücretsiz 5 iPhone Uygulaması
Acele ederseniz, belki ücretli olan iPhone ve iPad uygulamalarından birkaçını ücretsiz alabilirsiniz. İndirebilmeniz için beş yeni iOS uygulaması ve oyunu mevcut. Bu anlaşmalar herhangi bir zamanda kaldırılabilir, bu yüzden kesinlikle mümkün olan en kısa sürede çekici görünen her şeyi alın.


1. Ad Block Multi
1. Ad Block Multi


Ad Block Multi, reklam engelleyicisidir. Kesin bölgesel olanlar da dahil olmak üzere 22 filtre listesi ve sayımı ile size uygun bir kombinasyon bulun. En gelişmiş iOS teknolojisini kullanan Ad Block Multi, Safari ile bütünleşir ve seçtiğiniz filtre kombinasyonunu daha fazla gezinme deneyiminize uygular.

Ad Block Multi İndir

2. Blink – Quick Memo
2. Blink – Quick Memo


Planlarınıza ve not almanıza yardım eden bir uygulama. Blink, oldukça hızlı bir erişilebilirliğe ve sezgisel kullanılabilirliğe sahiptir. Aynı zamanda Minimal & Clean UI tasarımı vardır. Her şeyi bir bakışta benzersiz ve liste dışı bir yöntemle kontrol edebilirsiniz. Öncelik işaretleyicileri ve yinelenen bildirimleri ayarlayabilirsiniz.

Satın alacağınız şeyler, yapılacaklar listeniz ve randevularınızı veya fikirlerinizi yazın ve asla unutmayın. Basit bir dokunuşla not bırakabilirsiniz.

Blink – Quick Memo İndir

3. Gif Maker Video to Gif
 3. Gif Maker Video to Gif


Adından da anlaşılacağı gibi, Gif Maker Video to Gif harika Gifler veya videolar yapmak ve bunları çeşitli sosyal medya sitelerinde paylaşmak için bir uygulama. Birkaç saniye içinde GIF yapabilirsiniz.

Gif Maker Video to Gif İndir

4. Speakprose
4. Speakprose


Speakprose, sosyal olmayan kullanıcılara veya sözlü olarak konuşmakta zorluk çeken kişilere sohbete katılmaları, anlamlı ilişkiler kurmak ve onların gerçek benliklerini ifade etmek için araçlar ve özgüven veren bir AAC konuşma uygulamasıdır. Sezgisel bir arayüzle, kullanıcılar temel kelimelere hızlıca erişmek, istekleri, ihtiyaçları, duyguları ifade etmek, cümle kurmak, soru sormak ve daha pek çok şeyi yapmak için dokunabilir veya işaret yapabilir.

Kullanıcılar ayrıca, Speakprose Academy'de komut dosyası ile konuşup pratik yaparak sosyal güvenlerini güçlendirebilir ve iletişimin önündeki engelleri aşabilirler.

Speakprose İndir

5. Sunrise and Sunset Times
5. Sunrise and Sunset Times


Sunrise and Sunset Times, kesin olarak güneşin doğuş ve batış zamanlarını gösteren basit ve modern bir uygulama.

Gündoğumu, günbatımı, ilk ışık, son ışık, deniz gündoğumu zamanı, deniz günbatımı zamanı, astronomik gündoğumu zamanı, astronomik günbatımı zamanı, ekinoks ve gündönümün tarihleri ve bulunduğunuz yere göre tüm bilgileri gösterir.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst