Humble Bundle’da Bu Hafta: Just Drive Paketi

Lynch

Asistan
Asistan
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
320

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Humble Bundle bu aralar oyun paketleri konusunda çok da aktif sayılmaz, eskiden daha sık ve daha çekici paketlerle karşımıza çıkardı, şimdiyse bu paketlerin sıklığı biraz azalmış durumda. Yine de sundukları son paket yarış oyunu severleri memnun edecek gibi görünüyor.

Paketimizin ismi Just Drive ve toplamda 9 oyun ve birkaç genişleme paketi yer alıyor içinde.

Paketin 5 liralık en düşük seviyesinde üç oyun var: WRC 7 FIA World Rally Championship, MXGP - The Official Motocross Videogame ve MotoGP15. Paketin sırf bu seviyesindeki oyunların bile Steam'deki mevcut fiyat toplamı 70 lira, yani bu seviyeyi satın almak oldukça mantıklı.

Ortalama fiyat olan 49 lirayı geçerseniz Road Redemption, Project CARS, Project CARS - Limited Edition Upgrade ve DiRT 4 sizin oluyor. Bu oyunların Steam'deki güncel fiyat toplamıysa 142 lira.

80 lira verdiğinizdeyse yukarıdaki oyunlara ek olarak NASCAR Heat 4, Project CARS 2, Project CARS 2 Japanese Cars Bonus Pack, Assetto Corsa, Assetto Corsa - Dream Pack 1, Assetto Corsa - Dream Pack 2 ve Assetto Corsa - Dream Pack 3'e sahip oluyorsunuz. Bu seviyedeki oyunların güncel Steam fiyat toplamıysa 346 lira. Zaten sadece Project CARS 2'nin 199 liraya satıldığını düşünürsek bu oyunu almayı düşünüyorsanız Humble Bundle paketini satın alarak çok sağlam kar edebilirsiniz. Önceki seviyeleri de eklersek 560 lira değerinde oyun söz konusu.

Önünüzde karar vermek için 20 günlük bir süre var. Bir başka indirimli oyun paketinde görüşmek üzere, keyifli oyunlar sevgili Oyungezerler :)
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst