Halo Infinite Gelen Yeni Bilgiler ve Görüntüler

Zєвαηi

EDİTÖRR
Yönetici
Haber Editörü
Katılım
25 Ocak 2019
Mesajlar
565
Tepki puanı
23
Konum
ADANA
Xbox kütüphanesinin ve oyun dünyasının en gözde ve önemli serilerinden biri olan Halo serisinden olan serinin yeni oyunu Halo Infinite' in çok oyunculu modu düzenlenmiş olan canlı yayın sırasında yeni bilgilerin ve görüntülerin de içinde yer aldığı bir yayın olmuştu. Haberin Detaylar...

Gecmisten-Gunumuze-Halo-Serisi.jpg


Oyunun geliştiriciliğini üstlenen 343 Industries ve yayımcısı olan Microsoft' un beraber yaptığı Xbox özel oyun seriler içinde yer alan Halo serisinin yeni oyunu Halo Infinite için bir kaç saat önce bir canlı yayın düzenlenerek oyun hakkında konuşuldu.

Oyun için düşünülmüş olan bu hafta sonu kapalı test için yayınlanacak sürümünden küçük bir bölüm oyunun yeni serisini bekleyenler için tanıtıldı. Tanıtımın içinde oyun hakkında biraz bilgi ve birkaç oynayış görüntüsü yer almaktaydı.

Halo serisinin yeni oyunu Halo Infinite' ten Bilgiler
  • Oyunun ilk çıkış yapacağı sürümünde Assassinations özelliğinin olmayacağı belirtildi. Kısaca rakip sizi görmeden onu bıçak ile öldürmeniz suikast olarak sonuçlanmayacaktır.
  • Uzun bir süre olan 20 yılın ardından serinin bu oyununda ilk kez olacak olan silahını yere atma veya başka bir silah ile değiştirme işlemlerini yapabileceksiniz. Alışıla gelmiş bu özelliğin bu seriye de gelmesi oldukça sevindirici bir haber.
  • Oyunun test sürümünde, AMD' nin FidelityFX Sharpening özelliğini destekleyecek fakat AMD FSR veya Nvidia DLSS' yi desteklemeyeceği bildirildi.
  • Oyunun test sürümünde, Nvidia GeForce RTX 2080 Ti ekran kartı ile 4K Ultra ayarlarda 60 FPS çalışacaktır.
  • Son madde olarak önümüzdeki aylarda bu test sürümlerinin daha fazla olacağını yeni bilgiler içinde yer almaktadır.

Halo Infinite Xbox Series, Xbox One ve PC platromları için yayınlanacaktır. Çok oyunculu moduna baktığımızda ise ücretsiz bir şekilde herkese sunulacaktır. Yayımlandığı gibi Xbox Game Pass' e kütüphanesine eklenecektir. Oyun çıkış tarihi ise bu yılın sonbahar ayları arasında yer alacağı düşünülmektedir.

Tüm Canlı yayının Tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 
Üst