GTA V Xbox Game Pass Kütüphanesine Veda Ediyor

Zєвαηi

EDİTÖRR
Yönetici
Haber Editörü
Katılım
25 Ocak 2019
Mesajlar
565
Tepki puanı
23
Konum
ADANA
Bildiğiniz üzere Microsoft' un Xbox ve PC kullanıcılarına yönelik sunmakta olduğu abonelik servisi olan Xbox Game Pass' in en gözde ve popüler oyunları arasında yer alan Grand Theft Auto 5 için üzücü bir haber geldi. Xbox Game Pass kütüphanesinden kaldırılacağı haberi geldi.

mart-ayinin-son-haftasinda-xbox-game-passe-gelecek-oyunlarin-listesi.jpg

Her ay 2 defa olmak üzere düzenli olarak Xbox Game Pass' ten bazı oyunlar kaldırılıp yerine yenileri ekleniyor. Bu döngü sürekli devam etmektedir. Oyunlar kaldırılmadan önce sistem içinde kaldırılacağı ibaresi gözükmektedir.


Xbox Game Pass Grand Theft Auto 5 Veda!!!

Hiç kuşkusuz Xbox Game Pass baktığımızda oyunlar arasında belirli bir popülerliği olan oyunlar arasında yer alan GTA V için üzücü haber geldi. Daha önce de böyle bir durum yaşanmış ve oyun kütüphane listesinden kaldırılmıştı fakat bir kaç içinde tekrardan oyunun eklendiği gördük. Ama oyunu şuan "Yakında Kaldırılacaklar" listesine tekrardan alınması üzücü bir olay oldu.

Şuanda ne zaman kaldırılacağına dair bir açıklama yapılmasa da oyunun Ağustos 15 tarihinde kaldırılması olanakları içinde en iyi ihtimal ile Ağustos sonunda kaldırılabilir diyebiliriz.
 
Üst