FIFA 20’yi Özel Bir Oyun Haline Getiren 4 Önemli Özellik

Chukulata

Asistan
Asistan
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,660

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

FIFA, yıllardır futbol hayranlarının büyük zevk aldığı bir futbol oyunu. Her yıl yeni bir versiyonu çıkan FIFA serisinin her seride üzerine neler koyduğu, oyuncular tarafından oldukça tartışılıyor ve bu az sayıdaki değişiklik için oyuncular, her yıl hiç azımsanmayacak miktarlar ödüyorlar. Fakat bu yıl FIFA 20’nin bazı gerçek değişikliklerle geldiği anlaşılıyor. Görsel değişikliklerin ve küçük dokunuşların ötesinde FIFA 20’nin hangi büyük değişikliklerle geleceğine bakıyoruz. Sokak futbolunun geri dönüşü ve kariyer modunun iyileştirilmesi gibi değişiklikler, sonunda paranızın karşılığını alacağınız anlamına gelebilir. FIFA 20’deki önemli değişikliklere gelin hep beraber bakalım. 1. Sokak futbolu geri dönüyor: 2005’te FIFA Street, EA’in çıkardığı bağımsız bir oyundu. Bu yüzden FIFA’nın oyuna entegre bir şekilde Volta adında yeni bir sokak futbolu modunu duyurması bizleri şaşırtmıştı. Volta modu, FIFA’nın önceki üç serisinde yer alan “Yolculuk” modunun yerini alacak gibi duruyor. Volta moduyla birlikte kendi oyuncu karakterimizi oluşturup dünyayı dolaşacak ve sokaklarda rakiplerinizi yenmek için uğraşacaksınız. Volta modunun grafikleri de o kadar gerçekçi duruyor ki gerçekten sokak atmosferini hissedeceğiz gibi görünüyor. 2. Oyunun hızında belirgin bir düşüş olacak: Hız ve saldırganlık, bir futbol oyununda önemli bir özellik olsa da EA, oyunun hızını yavaşlatma konusunda ilginç bir karar verdi. Futbolcular, artık absürt derecelere varan şekilde hızlanamayacaklar ve yeteneklerini kullanmak için topu daha fazla kullanmak zorunda kalacaklar. Bu, aslında ilk bakışta olumsuz bir değişim gibi görünse de oyuna aşina olan oyuncular için iyi bir haber. Leroy Sane, Ronaldo veya Salah gibi oyuncuları yönlendirirken onların hızlarını kullanmak için sık sık kanatlara top atıyoruz ve diğer oyunculardan çok kolay bir şekilde sıyrılabiliyoruz. Oyunun hızını yavaşlatmak, bu açıdan oyuncuların hızlarının yanı sıra yetenekleriyle de adam geçmelerini hedefliyor. 3. Kariyer modunda değişiklikler yapıldı:
Bu değişiklikler hakkında neler düşünüyorsunuz? FIFA 20'yi satın alacak mısınız? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın. 
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst