Erdal Beşikçioğlu’nun sözleri Behzat Ç hayranlarını derinden yaralayacak! | Gamesfrm.com

Erdal Beşikçioğlu’nun sözleri Behzat Ç hayranlarını derinden yaralayacak!

DuYGuN

Seviye 10
Üye
Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, eşi Elvin Beşikçioğlu ile birlikte yeniden 2013 yılında Ankara’da kurduğu Tatbikat Sahnesi’ni yeniden hayata geçirdi.

Bazı oyunları sahne tecrübesi kazanmamış oyuncu adayları ile birlikte yaptıklarını hatırlatan Beşikçioğlu, kurdukları bu oluşumun kendi reportuvarını da oluşturduğunu anlattı.Usta-çırak ilişkisi içinde profesyonel oyuncular ile oyuncu adaylarını buluşturan Erdal Beşikçioğlu, projenin akademik eğitim sürecinin de bu şekilde devam edeceğinden bahsetti.

Özellikle Behzat Ç. hayranlarının heyecanla beklediği dizilere dönüşü konusunda ise ünlü oyuncu, kapıyı kapattı. Dizi setlerinin çok yorucu olduğunu ve gücünün artık yetmediğini ifade eden Erdal Beşikçioğlu, adeta dizi setlerine, birçok kişinin beklediği Behzat Ç. dizisine dönmeyeceğini anlatmak ister gibiydi.

Oyuncu, “O kadar insanın, televizyon şartlarında o inanılmaz işleri çıkarttığını görünce, bu enerjiyi kutlamaktan başka bir şey yapamıyorum. Benim gücüm yetmiyor açıkçası iki saatte bir hikayeyi anlatmaya. Gece gündüz sette olmaya gerçekten gücüm yetmiyor. O yüzden sistem hala kendi içerisinde benim rahat çalışabileceğim bir durumda değil” açıklamasında bulundu.

Beşikçioğlu dizileri artık gündemin çıkardığı hissiyatını verdi. Oyuncu, sinema projelerinin ise devam edeceğini ve hazırlıkların sürdüğünü, Nisan ayında çalışmalara başlayacaklarını anlattı.