Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu [29 Temmuz - 5 Ağustos 2021]

Zєвαηi

EDİTÖRR
Yönetici
Haber Editörü
Katılım
25 Ocak 2019
Mesajlar
565
Tepki puanı
23
Konum
ADANA
Epic Games her hafta yeni çılgınlıklar yapmaya devam ediyor. Her hafta farklı bir oyun farklı türde oyunlar ile oyuncuları sevindirmeyi başaran Epic Games platformu oldu.

i8qnt39.png


Bu hafta 29 Temmuz - 5 Ağustos 2021 tarihleri arasında Epic Games Store ücretsiz olarak sahip olacağınız oyunlar; Mothergunship ve Train Sim World 2

Mothergunship


Fantastik tasarımları ile göz alıcı olan Mothergunship birinci şahıs nişancı bir oyundur.

Mothergunship sistem gereksinimleri bakımından incelediğimizde 5 GB boş alan, 4 ile 8 Gb Ram ile oyunda fantastik tasarımların içinden nişan almaya hazırsın demektir. Daha Fazlası için Mothergunship Sistem Gereksinimleri | Mothergunship Kaç GB konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Train Sim World 2

Tek oyunculu tren sürme oyununun kişiselleştirilmiş lokomotifler ile ilerlememizi çevrimiçi şekilde görüntüleyebilmekteyiz.

Train Sim World 2 sistem gereksinimleri bakımından incelediğimizde 20 GB boş alan, 8 Gb Ram ile oyunda kendi kişiselleştirilmiş lokomotifinizi sürmeye hazırsın demektir. Daha Fazlası için Train Sim World 2 Sistem Gereksinimleri | Kaç GB konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

79dyi7j.png


Bu oyunların yanında haftaya yani 5 - 12 Ağustos 2021 tarihleri arasında Epic Games ücretsiz olarak sunacağı oyunlar; A Plague Tale: Innocence ve Speed Brawl

Train Sim World 2 ve Mothergunship' e sahip olmak için 5 Ağustos 2021 saat 17.59' a kadar ücretsiz sahip olabiliriniz. Oyunu indirmeyecekseniz bile kütüphanenize eklemeyi unutmayın!!!

Train Sim World 2 Kütüphaneye eklemek için TIKLAYIN.

Mothergunship Kütüphaneye Eklemek için TIKLAYIN.

Train Sim World 2 Trailer

Mothergunship Trailer
 
Son düzenleme:
Üst