En İyi Travian Askerleri Rehberi | Gamesfrm.com
 

En İyi Travian Askerleri Rehberi

PaTRoN

Seviye 10
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
432
Tepki puanı
7
Yılların eskitemediği oyun Travian’da başarılı olmak ve düşmanlarını teker teker alt etmek isteyenlere en iyi Travian askerlerini seçerek bunu rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri söylenebilir. Buna göre Travian askerleri içerisinde en doğru seçim için en güçlü askerlerin tercih edilmesi tavsiye edilebilir.

En İyi Travian Askerleri
En İyi Travian Askerleri - Travian Rehberi - Paladin


En İyi Travian Askerleri – Paladin

Paladin: En iyi Travian askerleri içerisinde pek çok oyuncunun tercihi Paladin, cermenlerin en ekonomik askerleri olmaları ile de bilinmektedir. Az maliyetli olan bu askerler, güçlü özellikleri ile savaşları kazandırma yeteneğine sahiptir. Savunması 1 saldırısı 10 olan Paladin askerleri, özellikle toplu halde saldırdıkları zaman gittikleri yerlerde yüksek hasarlar verebilmektedir.

En İyi Travian Askerleri - Travian Rehberi - Toyton


En İyi Travian Askerleri – Toyton

Toyton: Travian’ın en güçlü askerleri nelerdir diye sorulduğu zaman pek çok kişinin Toyton cevabı vereceği söylenebilir. Çok fazla maliyetli olan bu askerler, mükemmel saldırılar yapmaları ile de bilinmektedir. Bulundukları bölgeyi koruma konusunda oldukça başarılı olan Toyton askerleri, maddi durumu yüksek olan oyuncular tarafından tercih edilebilir.

En İyi Travian Askerleri - Travian Rehberi - Caesaris


En İyi Travian Askerleri – Caesaris

Caesaris: En iyi Travian askerleri içerisinde bulunan Caesaris askerleri, kaliteli zırhları ile bilinir ve oldukça iyi savaşçılar olarak da tanımlanabilmektedir. Güçlü süvari seçenekleri arasında yer alan bu askerlerin yüksek hasar vermelerine rağmen taşıma kapasitelerinin çok az olması nedeniyle tam anlamıyla bir yağma askeri olmadıkları söylenebilir. Maliyeti fazla olan Caesaris askerlerinin tahıl tüketiminin x4 olduğu da ek olarak belirtilebilir.

En İyi Travian Askerleri - Travian Rehberi - İmperatoris


En İyi Travian Askerleri – İmperatoris

İmperatoris: Savunmaları güçlü olan ve bu nedenle genellikle savunma amacıyla kullanılan İmperatoris askerleri, hasar verme açısından çok iyi olmasalar da savaşlarda diğer asker türlerine göre daha uzun süre ayakta kalabilmektedir. Maliyetleri çok olmayan İmperatoris askerleri x3 tahıl tüketimi gerçekleştirmektedir.

En İyi Travian Askerleri - Travian Rehberi - Toytat


En İyi Travian Askerleri – Toytat

Toytat: Tam bir yağma askeri olarak da tanımlanabilen Toytat askerleri, yüksek saldırı özelliklerinin yanı sıra yüksek taşıma kapasiteleri nedeniyle de seçilmektedir. Toytat askerleri nadiren savunmada kullanılır ve az maliyetleri ile bilinir. Ekonomik asker seçenekleri arasında yer alan Toytat askerleri bu nedenle oyuna yeni başlayan oyuncular tarafından sık sık tercih edilir.

En İyi Travian Askerleri - Travian Rehberi - Heduan


En İyi Travian Askerleri – Heduan

Heduan: Atlı savunma askerleri içerisinde yer alan Heduan askerleri, yüksek savunma özellikleri ile bilinmektedir. Maliyeti çok fazla olsa da bir Heduan birliğine sahip olmak en iyi Travian askerlerine sahip olmak anlamına da geldiği için oldukça önemlidir.
 
Üst