Detective Pikachu'nun İlk Yorumları Twitter'a Düştü | Gamesfrm.com

Detective Pikachu'nun İlk Yorumları Twitter'a Düştü

Lynch

Moderatör
Moderatör
Nisan ve Mayıs ayı içerisinde çok sayıda merak edilen film vizyona girdi veya girecek. Avengers: Endgame sinemalarda oynatılmaya başladı, Shazam!'ı izledik. Detective Pikachu ve John Wick 3 gibi yapımlar da Mayıs ayı içerisinde bizlerle olacak. Detective Pikachu'nun ön gösterimi yapılmış, yine Amerika'da basının önemli isimleri ilk görüşlerini sosyal medyada paylaşmış. Filmin ilk yorumları çok güzel duruyor, görünüşe göre Detective Pikachu, ilk CGI Pokemon filmi yükünü başarıyla omuzlamış.

Dan Casey (Nerdist): Detective Pikachu, başından sonuna saf bir eğlence. Harika bir dünya etrafında şekillenmiş oldukça duygusal, insanı kendisine çeken bir hikaye. Pokemon hayranları için oldukça derin sahneler bulunuyor. Salonda mutlaka bir çimen tipi Pokemon vardı, zira şaşırtıcı bir şekilde bazı yerlerde gözlerim doldu.

Megan Peters (ComicBook): Eski ve yeni Pokemon hayranları Pokemon'a olan bu duygu dolu ve benzersiz açısını eğlenceli bulacak. Legedary ve Warner Bros. Stüdyoları Pokemon'un bu gerçek hayata uyarlama işini başarıyla gerçekleştirmiş. Çok güldüm ve bazı yerlerde kalbim eridi. Bu Pokemon filmi sadece başlangıç!

Paul Shirey (Joblo): Detective Pikachu'yu izlerken eğlenceli zaman geçirdim. Zevzek, duygusal ve Pokemon ile dolup taşan bir film ki böyle olması kurulan dünyanın bu devasa markaya yakışan bir yan seri olmasını sağlamış. Hayranlar ve hayran olmayanlar için harika bir filmdi.

David Crow (DenofGeek): Vay canına, rahatlıkla söyleyebilirim ki Detective Pikachu şu ana kadar yapılmış en iyi video oyunu filmi ve Pokemon ile büyüyen herkes için muhteşem bir yapıt. Ryan Reynolds'un bir tüy yumağı olarak tatlı olacağını kim düşündüyse büyük bir zammı hak ediyor.

Terri Schwartz (IGN): Detective Pikachu'dan şimdi çıktım ve ilk görüşlerim, AMAN TANRIM, PIKACHU'YU NASIL BÖYLE TATLI YAPMAYI BAŞARMIŞLAR?!! Film kesinlikle Pokemon dünyasını harika bir şekilde yansıtmış ve Pokemonların gerçek hayattaki karşılıklarını, hareketlerini görmek harikaydı. Bu durum büyük bir taktiri hak ediyor. Eğer Pokemon'u seviyorsanız, bu filmi de seveceksiniz.

Pokemon ile büyümüş, oyunlarına çok büyük zaman vermiş biri olarak Detective Pikachu'nun bu ilk yorumlarını büyük zevkle okudum. Umarım filmin atmosferi gerçekten dedikleri kadar iyidir ve umarım bol bol Pokemon dövüşü görürüz. Pikachu'nun çok sevimli olmasını zaten bekliyordum ama oluşturulan evrenin büyük övgüler alması filmi iple çekmeme neden oldu. Detective Pikachu ülkemizde 10 Mayıs'ta vizyona girecek.