Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


DarkOrbit Klan Sistemi NedirKarayel

Asistan
Site Yetkilisi
Asistan
Katılım
30 Ocak 2019
Mesajlar
69
Oyun içerisinde Klan sistemi biz oyuncular için bir çok kolaylık sağlanmıştır. Özel savaşlarda, Galaksi kapılarında ve buna benzeyen diğer bölgelerde zorluklar ile karşılaştığınız zaman klan oyuncularından yardım isteyebilirsiniz. ve birlik olarak savaş yapabilirsiniz. Peki bie klana katılmak zor mudur? Tabi ki de zor değildir. Dilerseniz kendi klanınızı bile oluşturabilirsiniz. Oyunda mevcut olan bir klan dahil olabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları sırası ile takip edebilirsiniz.

İlk adım olarak DarkOrbit arayüzünde bulunan Klan butonuna tıklamanız gerekir. Bu sekmede karşınıza gelen sayfada klanlar ile ilgili her türlü bilgiye erişebilirsiniz. Yahut istediğiniz bir işlemi yapabilirsiniz.


Klan butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfada 3 adet seçenek çıkar. Bu 3 seçenek sırası ile Klana Katıl, Klan Kur, Şirket' tir.

Bunun ilk adımı Klana Katıl yani bu işlem sonunda istediğiniz bir klana katılırsınız. Buarada dilediğiniz klana başvuru yapabilirsiniz. sizi o klana almak tamamen o klanın başkanına bağlıdır. İsterse alır istemez ise almaz.


Eğer bir klana katılmak istemiyorsanız geriye tek bir seçenek bırakırsınız. Bu da kendi klanınızı kurmaktır. Yeni bir klan kurmanın ücreti ise 300.000 Credits' tir. Klan oluşturduktan sonra oyuncu davetlerini bu panel üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

En altta yer alan Şirket seçeneği ise dahil olduğunuz şirketi değiştirmede kullanabilirsiniz. Bu seçeneği istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst