Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

Daha İyi Oynayabilmek Adına PUBG Taktik

okarawn

Seviye 3
Üye
Katılım
6 Tem 2018
Mesajlar
15
Beğeniler
0
Puanları
28
Konuyu başlatan #1
Birçoğumuz oyunu eğlenmek amaçlı oynasak da asıl hedef birinci olmak. O kadar eğlenmekten sonra bir çorba parası hiçte fena sayılmaz. Çorba parasını almak adına oynanış hakkında bilmeniz gereken bazı taktikler mevcut. Sizler için birkaç PUBG Taktik.

  • Oyun içerisinde daima gizli kalın. Yani fazla ses çıkarmadan rakipleri gözetleyin. Bu sayede rakibe birçok tuzak kurma şansınız olacaktır.
  • Oyun yeni başladıktan sonra az veya çok kişinin indiği yerlerde girdiğiniz evlerin kapılarını daima kapatın. Kapıları kapatmak azda olsa rakibin reflekslerinin ölmesine neden olacaktır. Rakibin o an eve girmesinin tek nedeni loot yapmak yani eli tetikte olmayacaktır.
  • Eğe kapıları kapattıysanız ve bileğinize pek güvenmiyorsanız ve rakip binaya doğru yöneldiyse rakibinizin gözünü boyayın. Kapı önlerine rakibi loota çekecek birkaç güzel eşya bırakmanız rakibi loota çekecektir tam bu anda onu kolayca öldürebilirsiniz.
  • Oyun içerisinde en çok kullanılan taktik ise evin içerisinde oyuncu varsa ve camlardan kesiyorsa TPP modunda duvarın kenarından içeriyi keserek onu öldürebilirsiniz. FPP modunda da iş kulaklığa kalıyor.
  • Oyunları TPP modundan daha çok FPP modunda oynamaya çalışın oyun bu şekilde daha eğlenceli hale gelecektir. Sürekli etrafa göz atmak oldukça zor elbette bu herkese göre zor. Yani biraz bu moda uyum sağlarsanız Çorba Parasını almak oldukça kolay olacaktır.
  • Eğer hedefiniz sadece çorba parasını almaksa mümkün olduğunca pusun ve rakibinizi gafil avlayın. Çimenlerin içine, ağaçların dibine, evlerde durarak ses kasarak gibi çeşit çeşit yerlere pusabilirsiniz. Unutmayın ne kadar pussanız da TPP modunda görünmeniz daha kolay olacaktır. Bu yüzden pusma gibi durumlar FPP modunda uygulayın bu sizi oldukça ileriye götürecektir.
  • Eğer son güvenli alana kaldıysanız ve FPP modundaysınız ve çevrede size göreyse herkesin kullandığı teknikle birinciliğe oynayabilirsiniz. Etraf çimenli ise çimene yatın sizi görmeleri oldukça zor olacaktır. Eğer el bombanız varsa etrafa atın bu şekilde gözükmeden oyuncuları indirebilirsiniz.
Çorba paralarınızı kazanmanız umuduyla iyi forumlar
 
Üst