CS GO Fps Gösterme | CSGO Fps Arttırma

Zєвαηi

EDİTÖRR
Yönetici
Haber Editörü
Katılım
25 Ocak 2019
Mesajlar
427
Tepki puanı
11
Konum
ADANA

Discord sunucularından olan UTOPIA sunucusu 8, 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde O Ses UTOPIA, 5v5 Valorant Turnuvası, 1v1 LoL Turnuvası ve bunlarla beraber eğlence oyunların döndüğü ve tüm bunların kazanına ödül sende bu ödülleri kaçırmamak için TIKLAYIN

Cs Go fps artırma kodunu kullanarak oyunu kasma veya donma sorunu olmadan akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Cs Go fps görme ve Cs Go fps kodu hakkındaki detayları inceleyebilirsiniz. Detaylarda oyunda ne kadar fps aldığınızı göreceksiniz. Cs Go kodları hayat kurtarır.

Sizlere önerim şudur ki konsol kodlarını mutlaka kullanın. Kullanmayan arkadaşlar birçok şeyi kaçırıyor. Cs Go Konsol açma yaparak daha çok düzeltme ile oyun ayarlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz.CS GO Fps Gösterme Kodu
Burada sizlere vereceğim kod ‘net_graph 1’ ile oyunda ping, fps ve tıklanma oranı gibi değerler karşınıza çıkacaktır. Bu sayede Cs Go Fps değerlerinizi görebilirsiniz. Konsolu açın (Cs Go konsol açmak için é tuşuna basmalısınız.) ardından ‘+graph’ veya ‘cl_showfps 1’ yazın. İlk kodu yazarsanız oyun ile ilgili diğer değerler de karşınıza çıkacaktır. Bu sayde Cs Go fps açma işlemini tamamlamış olacaksınız. Eğer açık olan fps değerlerini Cs Go fps kapatma işlemini yaparak kapatabilirsiniz. Konsola ‘-graph’ veya ‘cl_showfps 0’ yazarsanız kapanacaktır.

CS GO Fps göstergesi yeri;
En sağa almak için ‘net_graphpos 1’, En sola almak için ‘net_graphpos 3’, Ortaya almak için ‘net_graphpos 2’ kodlarını kullanabilirsiniz.
  • Cs Go fps göstersegi küçültmek için ‘net_graphproportionalfont 0
  • Cs Go fps göstersegi büyütmek için ‘net_graphproportionalfont 1

CS GO Fps Yükseltme
Burada yer alan kod size bilgisayarın alabileceği en yüksek fps değerinin almanızı sağlayacaktır. Konsolu açıp Cs Go Fps arttırma kodunu (fps_max 0) yazın. Ve fps sınırlandırması kaldırarak maksimum fps değerine sahip olun.

 
Üst