Clash Royale Hızlı Altın Kasma

Fuat63

Seviye 2
Üye
Katılım
25 Tem 2018
Mesajlar
22

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYINSizlerle bu konuda hızlı bir şekilde altın kasmayı öğreneceğiz.

Öncelikle Clash Royale Altın nedir? Ve Clash Royale Altın ne İşe Yarar? sorularını cevaplayalım.

Clash Royale oyunun anahtarı olan şey altındır. Altın yoksa ilerleyemezsiniz.Oyundaki en lazım olanlar listesinin en üstünde desek az kalır. Ayrıca en önemli kartlardan almanız gereken efsanevi kartı almanızı sağlar. Ya mağazan altın alın ya da yükseltmeler yapabilmek için ya da altınızın değerini bilin.

Clash Royale en hızlı altın kasma konusunda bazı yöntemlerimiz mevcuttur. Bu da oyunda seviye kupa kaybetmeye sebep olacaktır. Eğer satın almak istemiyorsanız Clash Royale kolay altın kasma yöntemlerimizi deneyin ve sizde alın konusunda çözüm bulacaksınız.

Clash Royale Altın Nasıl Toplarım

Klan sandığı ve turnuva sandığı açmak altın kazandıran en iyi sandıktır. Bunun için sandıkları kazanmak için gün içinde birden fazla savaş katılmalı savaş kazanmalısınız. Her gün 2 defa Clash Royale Altın Sandık açma hakkımız vardır. Bunlar totelde 320 altına denk gelecektir. Bir diğer yöntem ise bağış yapmaktır. Eğer bağışlarınızı çok yaparsanız altın daha fazla kazanırsınız. Kullandığınız ve kullanmak istediğiniz kartları hariç bütün kartları sürekli bağış yapın.

Sıradan kartları bağış yaparak en fazla 300 altın kadar kasabilirsiniz. Bir hafta boyunca sıradan kart bağışlayınca topladığınız altınlarla dilerseniz destansı dilerseniz ender karta sahip olabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız yüksek levelli klanlarda, kupanızı yükseltebilirsiniz. Böylelikle kupa sayınız arttıkça sandıklardan alacağınız altın miktarı yükselecektir. Eğer mağazan altın satın almak yerine bağış yaparak toplamak istiyorsanız. Aktif bulunan klanlara gidin daha çok bağış yaparsınız daha çok altın kaldırırsınız. Aktif olmayan klanlarda bağış olmaz bağış yoksa altında yoktur.

 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst