Bombom 337 Destek Merkezi Kılavuzu

DuYGuN

Seviye 9
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
371
Tepki puanı
0

Discord sunucularından olan UTOPIA sunucusu 8, 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde O Ses UTOPIA, 5v5 Valorant Turnuvası, 1v1 LoL Turnuvası ve bunlarla beraber eğlence oyunların döndüğü ve tüm bunların kazanına ödül sende bu ödülleri kaçırmamak için TIKLAYIN

Sevgili oyuncu,

Oyuncularımızın soru, sorun, görüş, öneri ve şikayetlerini hesap kaynaklı bir sistem üzerinden kolayca göndermelerine yardımcı olan bu sistemin etkin ve verimli kullanılabilmesi için görüş ve önerilerinizi her zaman bekliyor olacağız.

Sistemi kullanırken asıl hesabınızı kullanmanız ve menülerde durumunuza uygun seçenekleri kullanmanız işlem sağlığı, güvenliği ve hızı açısından önemlidir.

Destek Merkezi giriş adres: http://support.337.com/tr (337.com Bombom sayfasında yukarıda gösterilen tuşa tıklarsanız aynı adrese ulaşırsınız.)


337 Destek Merkezi Ana Ekranı


-> Yeni mesaj göndermek için kullanacağınız ana tuştur. Diğer tuşların çoğu sonraki adımlarda aynı bölüme yönlendirmektedir.

ve -> Daha önce göndermiş olduğunuz mesajları ve işlem durumlarını görebileceğiniz sayfalara yönlendirir.


-> Destek Merkezi ana sayfaya yönlendirir.


Mesaj Gönderme Sistemi


-> Tıklandığında bir menü açar; sormak veya bildirim yapmak istediğiniz konuyu seçerek konuyla görevli asıl birime ulaşmanızı sağlar. Menüden doğru seçeneği seçmeniz iletişim ve işlem hızı açısından önemlidir. Mesaj gönderme ekranındaki diğer bölümler menüde seçtiğiniz duruma göre değişecektir.

Menü/1:

Oyun Açıkları (Menü/1/1): Oyunda tespit ettiğiniz sistem hatalarının sebebinin yazılımsal açıklar nedeniyle olduğunu değerlendiriyorsanız bu seçeneğe tıklayınız.

Kayıp şifre (Menü/1/2): Çanta şifrenizi (2. şifre) düzenlemeniz gerekiyorsa bu seçeneğe tıklayarak yandaki adreste belirtilen bilgileri gönderiniz. Bildirim öncesinde bakınız: Çanta Şifresi Değişimi İçin Gerekli Bilgiler

Consult Game (Menü/1/3) (isim türkçeye çevirilecektir): Bu bölüm henüz düzenlenmektedir.

Giriş Sorunları (Menü/1/4): Oyuna girişte bağlantı sorunları yaşıyorsanız bu sorunları bize bildirmek için bu seçeneğe tıklayınız. Bildirim öncesinde bakınız: Tarayıcı Bağlantı Sorunu ve Fırlatıcı Bağlantı Sorunu


Menü/2:

Yükleme Yapılamıyor (Menü/2/1): Yükleme yapmayı denediğinizde sorunlar ortaya çıkıyorsa bu seçeneğe tıklayınız.

Öğeler Alınamadı (Menü/2/2): Yükleme başarıyla gerçekleşmiş olmasına rağmen 337 kredileriniz veya Bombom kuponlarınız hesabınıza ulaşmadıysa bu seçeneğe tıklayınız ve yandaki adreste durumunuza uygun belirtilen bilgileri bize gönderiniz. Bildirim öncesinde bakınız: Yükleme Sonrası Kuponların Ulaşmaması


Menü/3:

Eposta Adres Değişimi (Menü/3/1): Doğrulamış olduğunuz eposta adresinizi kendiniz değiştiremiyorsanız bu seçeneğe tıklayınız ve yandaki adreste belirtilen bilgileri bize gönderiniz. Bildirim öncesinde bakınız: Kayıtlı Eposta Adres Değişimi

Ban İşlemleri (Menü/3/2): Kendi hesabınızın ban işlemlerinini buradan sorgulayabilirsiniz. Sohbet banı durumu varsa forum sitemizde bulunan Hakaret Bildirimleri bölümünde işlem kanıtlarını bulabilirsiniz: Hakaret Bildirimleri


Menü/4:

Oyun Önerileri (Menü/4/1): Oyunla ilgili önerilerinizi iletmek için bu seçeneğe tıklayabilirsiniz. Şikayetleriniz için lütfen Menü/5 bölümünü kullanınız.

Hizmet Önerileri (Menü/4/2): Hizmetlerle ilgili önerilerinizi iletmek için bu seçeneğe tıklayabilirsiniz. Şikayetleriniz için lütfen Menü/5 bölümünü kullanınız.


Menü/5:

Oyunda Uygunsuz Davranış (Menü/5/1): Oyun içinde reklam yapan; yasadışı kupon satmaya çalışan veya kullanan; bedava kupon veya oyun öğeleri vaad ederek oyuncuları dolandırmaya yönelik site adresleri duyuran; dini, felsefi, siyasi, politik görüşleri yaymaya çalışan ve/veya diğer oyuncuların görüşlerini tahrik eden, aşağılayan oyuncuları bildirmek için bu seçeneği kullanabilirsiniz. Bu bildirimi yaparken aşağıdaki bilgileri göndermeniz gerekecektir:

Not: Hakaret bildirimlerinizi forum sitemizde bulunan Hakaret Bildirimleri bölümünde yapmanızı rica ederiz: Hakaret Bildirimleri

a. Sunucu numarası:

b. Şikayet edilen karakterin adı:

c. Şikayetle ilgili kanıtlar: (oyun içinde tarih ve saat görünecek şekilde tam ekran alınmış ekran görüntüleri)

Hizmette Uygunsuzluklar (Menü/5/2): Müşteri hizmetleri ekibinin çalışma sistemiyle veya üyelerinin oyuncularla iletişimleriyle ve görev yapma şekilleriyle ilgili şikayetleriniz varsa bu seçeneği kullanabilirsiniz. Şikayetlerinizde kanıt sunmanız gerektiğini önemle hatırlatmak isteriz.Mesajların Görüntülenmesi ve Takibi


Eski mesajlarınızı görmek, halen işlemde olan mesajlarınızı takip etmek için bu bölümü kullanabilirsiniz. Kendi mesajlarınızı görmek için TIKLAYINIZ.

- Müşteri Hizmetleri Ekibi görevlileri ile yaptığınız görüşmelerde talep numarasını vererek söz konusu taleple ilgili ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Talep numarasını hem 337 Destek Merkezi'nde hem de eposta adresinize gelen epostalarda görebilirsiniz.

- Listede taleplerinize tıkladığınızda açılacak bölümde giden ve gelen mesajları görebilir; işleminiz tamamlandıysa talebi kapatabilirsiniz.

Dikkat: Görevlerinizi yapması için hesabınızı başkalarına emanet ediyorsanız, mesaj geçmişinizi o kişiler de görebilirler.
 
Üst