Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

Bluestacks’de PUBG Nasıl Oynanır?

Chukulata

Asistan
Site Yetkilisi
Asistan
Android kullanıcısı mısınız? Cevabınız evet ise Android’in özelliklerine aşinasınız demektir. Bugüne kadar ortaya sürülen ve en çok kullanılan işletim sistemidir kendileri. Eğlenceli uygulamalarıyla vaktinizi güzel geçirmekten ofis programlarını en etkin şekilde kullanmanıza kadar çeşitli olanaklar sağlar.Ayrıca son 5-6 yıldır Subway Surfers, Temple Run, Mini Militia ve Clash of Clans gibi mobil oyunlar gündemdeyken son bir yıldır ise PUBG Mobile en çok indirilen ve en popüler oyun olmayı başardı.Herkes Windows işletim sistemi kurulu PC’sinde android oyunlarını ve android uygulamalarını kullanmak ister. İşte bu konuda size bir çözümümüz var. Windows 7,8,10 ve Mac OS işletim sistemlerine uyumlu bir Android emulator mevcut. Bu emulator’un adı Bluestacks. Bu yazımızda size Bluestacks üzerinden nasıl PUBG Mobile oynayabileceğinizi adım adım anlatıyor olacağız. Bluestacks Emulator nedir? Bluestacks Android uygulamalarını ve oyunlarını Windows işletim sistemi kurulu bilgisayarınıza yükleyip, bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayacak bir masaüstü yazılımıdır. Bluestacks’te PUBG’yi nasıl oynarım? Bluestacks’i PC’nize indirmek ve yüklemek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:1. adım: Bluestacks Android emulator’un resmi web sayfasına gidin ve Download butonuna tıklayın.
Bütün kontrolleri değiştirmek istiyorsanız aynı bölümde Advanced Settings kısmına gelin. Bu bölüm tüm klavye ve Mouse ayarlarını size teker teker gösterecek.Ayalamaları tamamladıysanız artık oynamaya hazırsınız.Rehberimizde size adım adım PUBG Mobile’i nasıl PC üzerinden oynayabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Bluestacks emulator’ü kullanarak bunun gibi pek çok oyunu oynayabilirsiniz. Buna son zamanların popüler oyunu Pokemon Masters da dahil. Pokemon Master PC’de nasıl oynanır öğrenmek istiyorsanız tıklayın.Bluestacks Nasıl Rootlanır?

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)