Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Black Desert Online Pırıltılı Toz Kasma: Pırıltılı Toz Nasıl Çıkar?Eagle

Moderatör
Site Yetkilisi
Moderatör
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
518
Konum
Malatya
Black Desert Online’ın 1 Mart 2018 sunucu güncellemesiyle birlikte oyuna bir dizi yenilik geldi. Katkı puanı yan ürünleri ile artık katkı puanı kasmak kolaylaşırken, aynı zamanda kimya taşlarıyla karakterinizi daha da güçlü hâle getirebileceksiniz. Fakat bu kimya taşlarını yapmak için Pırıltılı Tozadlı eşyaya ihtiyacınız var. Peki Black Desert Pırıltılı Toz nasıl kasılır? Nasıl pırıltılı toz daha kolay çıkar?

Black Desert Pırıltılı Toz Çıkarma
Her ne kadar Black Desert Online Türkçe dil desteğine sahip olsa da, maalesef hem çeviriler çok iyi değil, hem de oyun açıklamalar konusunda pek detay vermiyor. Aynı şekilde Pırıltılı Toz açıklaması da aşağıda görüldüğü gibi;


Pırıltılı Toz pazaryerine konulabilir fakat çok nadir satışa girer.
Buna rağmen bütün başarılı kimya işlemlerinizde pırıltılı toz elde edemiyorsunuz. Örneğin herhangi bir reaktif yaptığınızda (Berrak Sıvı Reaktif veya Saf Toz Reaktif) Pırıltılı Toz çıkmayacaktır. Binlerce reaktif üretmeniz dahi bir şeyi değiştirmez.

Pırıltılı Toz şu üç kimya ürünü yapılırken çıkar;

1. İksirler

2. Kanlar

3. Yağlar


İksirler kategorisine İşçi İksiri, Deneyim İksiri gibi pek çok iksir giriyor. Kanlar içinde çeşitli hayvan kanlarıyla yapılan Günahkar Kanı, Palyaço Kanı gibi eşyalar var. Yağlar ise Cesaret Yağı, Fırtına Yağıgibi yine çeşitli.

Dolayısıyla Pırıltılı Toz elde etmek istiyorsanız sadece bu üç üründen üretin. Fakat unutmayın ki bazen yüzlerce üretseniz dahi Pırıltılı Toz çıkmayabilir. Dolayısıyla sabretmeniz ve şanslı gününüzde olmayı dilemeniz gerekiyor.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst