Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama İndir (%100 Türkçe) | Gamesfrm.com

Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama İndir (%100 Türkçe)

mnLy

Moderatör
Moderatör
Ac Odyssey Türkçe yaması hiç şüphe yok ki uzun zamandır bekleniyordu. Bu yama ile son güncellemeler dahil tüm çeviriler düzgün bir şekilde yapılmıştır. Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama 1.5.4 sürünü ile uyumludur.

Oyundaki bütün kelimeler ve menüler eksiksiz bir şekilde %100 Türkçe yapılmış. Assassins Creed Odyssey Türkçe yama ile gerek görevler olsun, gerek hikaye olsun tamamen Türkçe oynama şansına sahip olacaksınız. Lafı çok uzatmadan aşağıdaki linkten Assassin's Creed Odyssey Türkçe yamayı indirebilirsiniz.

Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama İndir
Aşağıdaki linkten kendinize uygun olanı indirip kullanabilirsiniz. Kurulum hakkında ilerleyen kısımda anlatım olacaktır.

Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama Kurulumu
Aslında kurulum çok basit olmasına rağmen soran arkadaşlar için eklemek istedim. Assassin's Creed Odyssey Türkçe yapmak için aşağıdaki adımları eksiksiz yapınız.

• Öncelikle indirdiğiniz Rar dosyası içinde DataPC_patch_01 masaüstüne alın.
  • Daha sonra oyunun kurulu olduğu klasör içerisine giriyoruz.
  • DataPC_patch_01 dosyasını kurulu olduğu ana dizine koyuyoruz. Eğer hedefteki dosyayla geliştirin diye uyarı gelirse değiştir diyelim.
  • Son olarak oyuna girip assasin creed 1 türkçe yamanın keyfini çıkarabiliriz.
Not: Türkçe yama hem steam hem de Epic games için sorunsuz çalışmaktadır.

Assassin's Creed Odyssey Tr Yamadan Görüntüler

oUY5Jg.jpg

ydZ74v.png

Assassin's Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri
Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlere sahip olmanız gerekiyor.

Assassin's Creed Odyssey Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 - 1200, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz (MORE DETAILS HERE)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM with Shader Model 5.0) (MORE DETAILS HERE)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 46+ GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Video Preset: Lowest (720p)

Assassin's Creed Odyssey Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Ryzen 5 - 1400, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or better (MORE DETAILS HERE)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB VRAM with Shader Model 5.0) or better (MORE DETAILS HERE)
Depolama: 46+ GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Video Preset: High (1080p)

Assassin's Creed Odyssey Hakkında
Oyun açık dünya bir suikastçi oyunu ve millattan önce 431 yılında Yunanistan'da geçiyor. Oyunun en güzel yanı seçimlerimize göre oyunun kaderinin değişmesidir.