Apex Legends Yazı Fontu (İndir) | Gamesfrm.com

Apex Legends Yazı Fontu (İndir)

Rohan

Seviye 10
Üye
Apex Legends yazı fontu herkes tarafından aranmaya başladı. İlk çıktığı hafta 50 milyondan fazla kişi tarafından indirilen bu ücretsiz battle royale oyununa ait kapak görselleri oldukça işe yarıyor. Özellikle blogger ve youtuberlar gibi içerik üreticiler tarafından ihtiyaç duyulan yazı karakterlerini sizler için bu yazıda derledim.

Oyun, font açısından çok zengin. Yazı karakterlerini seçerken hem oyunlara özgü kaliteli font aileleri seçilmiş hem de bu fontlar tasarımcılar tarafından hali hazırda tercih edilen fontlar. Sizler de grafik tasarımla ilgileniyorsanız Apex’le ilgili olmasa bile çalışmalarınızda mutlaka bu fontlardan faydalanın.

Apex Legends yazı fontuyla birebir aynı bir font yok. Respawn Entartainment (geliştirici şirket) belli bir font üzerinde düzenlemeler yaparak kendine özgü yeni bir font yaratmış. Ben de bu fonta en yakın olanları bularak yazıya ekledim. Fontları kullanmak için tek yapmanız gereken indirme adreslerinden bilgisayarınıza kaydetmek ve Windows > Fonts klasörüne atmak. Ardından Photoshop, Photoscape vb. tüm programlarda bu fontu kullanabilirsiniz.

TT Squares: İndir

Apex Legends Yazı Fontu TT Squares

Apex Legends Yazı Fontu
Apex MK2: İndir

Yazı Fontu MK2

Yazı Fontu MK2
Blocktastic: İndir

Yazı Fontu Blocktastic

Yazı Fontu Blocktastic
Teko: İndir

Yazı Fontu Teko

Yazı Fontu Teko
Spaceport 2006: İndir

Spaeport Yazı Fontu

Spaeport Yazı Fontu
Fontları Google Drive hesabımı upload ettim. Güvenle indirebilirsiniz, hiçbir şekilde silinmeyeceklerdir. Sizin de Apex Legends oyunu için bu font daha iyi dediğiniz bir öneriniz varsa yorum yaparak belirtebilirsiniz. Önerdiğiniz fontlar kısa sürede yazıya eklenecektir.