Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Apex Legends Evrenine Ejdarhalar Mı Geliyor?Ned Stark

Seviye 5
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
84
EA Play 2019 etkinliğinde Apex Legends 2. Sezonu ile ilgili bazı bilgiler içeren bir video yayımlandı. Beklenmedik bir şekilde, Apex Legends evrenine ejderhalar geliyor olabilir.

Apex Legends severler yeni sezonun gelişini ve yeni karakter Wattson ile yeni silah L-Star SMG silahının oyuna eklenmesini bekliyor. Bunun yanında, oyuncuların ne kadar yüksek sıralamada bitirdiğine göre çeşitli ödüller veren bir dereceli sistem de yolda.

Bütün bu yeni içeriklerle beraber, bazı oyun severlerin hoşuna gidebilecek başka bir detay daha canlı yayın esnasında gözüktü. Ejderhaya benzeyen yaratıkların oyunun haritası semalarında süzüldüğünü gördük.


Ejderhalar Apex Legends evreni için oldukça absürd varlıklar ve oyuna eklenmeleri oldukça saçma gelebilir. Fakat, bu ejderhalar durduk yere ortaya çıkmadı. Daha önce de, sızdırılan bazı Sezon 2 görüntülerinde, arka planlarda ejderhalara benzeyen yaratıklar vardı. Yani ejderha teması Apex Legends’a çok da yeni değil.

Ejderhaların Apex evreninde ne tarz bir rol oynayacakları bilinmiyor, ama görüldüğü üzere evreni direkt olarak etkileyecekleri kesin.


Apex Legends evreninin hikayesiyle alakalı çok şey bilinmiyor. Fakat, Wattson’ın tanıtılmasından bu yana, hikayeyle alakalı bazı parçalar yerine oturmaya başladı.
Wattson’ın karakter tanıtımıyla birlikte, Wattson ve babasının Apex Arena’yı dizayn ettiğini öğrendik. Hani şu her maç 60 kişinin atlayıp birbirini öldürmeye çalıştığı arena var ya, hah işte o! Yine de bu bilgiyi edinmiş olmamız bize ejderhalar hakkında net bir yanıt sunmuyor. Gelecek günlerde Respawn’ın yapacağı resmi açıklamalara kulak kabartacağız.
Apex Legends son zamanlarda evreniyle alakalı hikayeler anlatmaya ve karakterlerini de bu amaçla kullanmaya başladı. Ejderhaların da işin içine girmesiyle beraber, herkesin kafası soru işaretleriyle dolu.
2 Temmuz’da başlayacak olan Sezon 2 ile birlikte Apex severlerin aklındaki bütün soru işaretleri kalkmış olacak. O zamana kadar, spekülasyonları ve sızıntıları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 1)

Üst