Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Apex Legends 2. Sezon Battle Pass Sıkça Sorulan SorularResTa

İşsiz Moderatör
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
1,505
Konum
Diyarbakır
Battle Pass'i nasıl satın alabilirim?

Battle Pass sadece oyun içi mağazada Apex Coin'leri kullanarak satın alınabilir. Apex Legends'i başlatın, Battle Pass sekmesine gidin ve Battle Pass'ı oradan satın alın. Apex Coin satın almanız gerekiyorsa, bunu mağazadan da yapabilirsiniz.Battle Pass'i sezon sonunda geç alırsam ne olur?


Battle Pass seviyenize kadarki tüm ödülleri (bu sezondaki mevcut seviyeniz) geriye dönük olarak alacaksınız! Örneğin, Battle Pass'ı satın aldığınız sezon için 20. seviyedeyseniz, 20'ye kadar her seviye için tüm ödüllerin ve ayrıca üç özel Battle Pass skininin kilidini açarsınız.
Battle Pass Bundle'ı satın alırsanız, zaten elde ettiğiniz seviyelere ek olarak 25 seviye için ödüller kazanacaksınız. Öyleyse, Battle Pass Bundle'ı satın aldığınız sezon için 20. seviyedeyseniz, tüm ödülleri seviye 45'e ve üç özel Battle Pass skinine sahip olacaksınız.Sezon 2 Battle Pass sezon bittikten sonra seviyelendirmeye devam edebilir miyim?

Hayır, Sezon 2 Battle Pass mevcut olan ödüller ancak sezon sona erene kadar kazanılabilir. Sona erdikten sonra, ek Battle Pass içeriği kazanamayacaksınız.Sezon bittikten sonra eşyalarımı saklıyor muyum, bende kalıyor mu?
Evet! Sezon bittikten sonra kilidini açtığın her Battle Pass ödülü tamamen senin oluyor.

Ya Battle Pass satın almazsam? Hala ücretsiz ödüller ikazanabilir miyim?

Evet. Battle Pass'ı satın almasanız bile, aşağıdaki ödülleri ücretsiz olarak kazanabilirsiniz:
- Wattson Hot Rod skin
- Beş Apex Paketi
- Her bir efsane için 2. Sezon Stat Oyuncuları
Savaş Geçidi'ni alırsam bedava ödülleri alabilir miyim?Evet! Sezon 2'de herkes ücretsiz ödülleri kazanabilir.Savaş Geçişimi yükseltmenin en etkili yolu nedir?

Her karakter, bir haftalık maçın sonuna kadar hayatta kalma süresine dayanan bir maçın sonunda Bonus Pass Pass kazanır. Maksimum Battle Pass seviyenize ulaşmak için sezon boyunca çeşitli karakterler oynayarak bu bonusu en üst düzeye çıkarmalısınız. Her karakter, Sezon 2'nin ilk haftasından itibaren 25.000 bonus Battle Pass XP kazanabilir ve şapka her hafta artar.
Ayrıca, her karakterle günün ilk öldürülmesi için fazladan 500 Battle Pass XP kazanabilirsiniz (günde maksimum üç benzersiz karakter).
Son olarak, birinci sınıf Battle Pass ödül pistinde arkadaşlarınızla oynamak için Battle Pass XP artırmaları sunar. Ek bonuslar kazandıkça bu bonuslar kazanılır.


Günlük ve Haftalık Mücadeleler Nedir
Günlük ve Haftalık Zorluklar, tamamlandığında bonus Battle Pass XP veren tekrarlayan hedeflerdir. Her gün üç yeni Günlük Mücadelesi alacaksınız ve her hafta yedi yeni Haftalık Mücadeleden oluşan bir set alacaksınız. Ayrıca listedeki diğer zorlukları tamamlamanız için sizi ödüllendiren özel bir Haftalık Mücadeleler setine de erişebileceksiniz.
Zorlukların nasıl yürüdüğü ile ilgili tüm detaylar için blogumuza buradan göz atın.

Savaş Geçidine sahipsem, bonus eşyalarını almak için seviye 100 seviyesinden seviye alabilir miyim?
Hayır, sadece seviye 100'e kadar olan seviyeler satın alabilirsin. Son 10 seviyeyi oyun süresi boyunca kazanmalısın.

Battle Pass ödülleri Sezon 2'den sonra geri dönecek mi?
Hayır. Battle Pass kozmetik ödülleri (Apex Paketleri ve bunlardan atılan içerikler hariç) Battle Pass'ta Sezon 2'ye özeldir ve bir daha asla kullanılamaz. Gelecek sezonlarda oyuncular OG durumunuzu kıskanacaklar.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst