4Story Görev Haritaları

Ned Stark

Seviye 8
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
204
Valorian ile Derion arasında süregelen acımasız savaşta hangi tarafın kazanacağını kendin belirleyebilirsin. 10'uncu seviye itibariyle, Görev Haritası olarak bilinen çeşitli bölgeler için savaşılır. Buraya girip istenen bölgeleri krallığın adına işgal edebilirsin.

Görev Haritası Nedir?

Görev haritası tanınmış bir bölgede Derion ile Valorian'ın egemenlik mücadelesi verdiği özel bir mercidir. Burada normal oyun bölgesinde olan görevler yoktur, bilakis özel ve tekrarlanabilen bir görev vardır.

Keter (Valorian): Görev Noel'den başlar
10}
Markut (Derion): Görev Sunny'den başlar

Görev Haritasına Nasıl Gidilir?

Böyle bir merciye girebilmek için belirli bir gizli dökümana ihtiyacın vardır. Kendi seviye alanın içerisindeki canavarlardan ele geçirebilirsin veya başkentlerde satın alabilirsin.

Keter (Valorian): Lion'dan altın karşılığında veya Peterson'dan başarı puanı karşılığında
Markut (Derion): Karatavuk'tan altın karşılığında veya Lokbain'dan başarı puanı karşılığında
Görev geçidinden geçer geçmez kendini olay yerinde bulursun. Görev haritasına her girdiğinde bir tane gizli döküman harcanır.

Görev Haritasında Neler Yapılır?

Görev haritasında kendi komutanını koruyup düşman komutanı mağlup etmen gerekir. Komutanlar sekiz ele geçirilmek istenen bölgenin dördünde saat başı ortaya çıkar. Tam olarak hangi zamanlarda olduğunu lonca penceresindeki Toprak bölgeler üzerinden ulaşabilirsin.

Görev haritasındaki savaş yerine bölge geçidi üzerinden yıldırım hızıyla ulaşırsın - Görev bölgesine yolculuk yap. Düşman komutan pes eder etmez, görev haritası bir sonraki muharebeye kadar galip gelen fraksiyonun elinde olur.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst